Demet Özdemir’in Dünyayla Benim Aramda Dizisinde Giydiği Dikkat Cazip Kıyafetleri

KozmikRüya

New member
14 Eylül’de Disney + da yayına giren Dünyayla Benim Aramda dizisinin konusu kadar oyuncuların giydiği kıyafetler de izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmış. Birincinin karakterini harika bir performansla canlandıran Demet Özdemir giydiği kıyafetlerle de daha birinci dakikalardan izleyiciler tarafınca beğeni toplamış. Beğenildiği kadar var, kıyafetlerin maliyeti de bir o kadar yüksek. Styling’ini ‘parlaquestyling’ kullanıcı ismi ile Aslı Parlak’ın yaptığı Demet Özdemir’in (İlkin) epeyce konuşulan kıyafetleri neler? Hangi markalardan giyinmiş? Gelin, birinci iki kısım neler giymiş bir arada bakalım…

‘Bu içerikteki eserler, Onedio editörleri tarafınca seçilmiştir. Beğeneceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki temaslardan gelir elde edebilir.’

1. Kırmızı gece elbisesi pek büyüleyici.

Kırmızı olmasıyla başka dikkat çeken elbisesinin belindeki taş ayrıntısı da dikkat cazibeli.

Markası Maison JU olan bu elbisenin fiyatı tam 22,000.00 TL buradan inceleyebilirsiniz

Trenyol’da emsal eser var buraya bırakıyorum

2. Yanları açık uzun nesilli viskon elbisesi ve küpelerinin ahengi kusursuz.

Salaş görünümü ve rengiyle bu elbise Birincinin karakterine epey yakışmış. Küpeler ile de epey hoş bir bütünlük sağlamış.

Elbisesi RIVUS marka fiyatı ise 3.800 TL bakmak isterseniz linki burada

Benzer ürün burada

Good Things dizaynlı küpesi ise 1.500 TL buradan markanın mamüllerini inceyelebilirsin.

3. Uzun beyaz bu elbisenin de taş ayrıntısı var.

Aura gelinlik olarak satışa geçen bu elbisenin markası Night Shift. Gelinlik olarak tercih etmek isteyenlere hoş bir gelinlik önerisi olabilir.

Fiyatı ise 9,500.00 TL. Elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz

Ayakkabısı ile gelinlik fazlaca âlâ bir ikili olmuş. Ayakkabının markası Jabotter.

4. Kıyafetlerinin yanında takıları da göze çarpan kesimler olmuş.

İlkin’in birden fazla kıyafeti ve takıları Rıvus marka ve Good Things dizaynlı markadan tercih edilmiş. Üzerindeki siyah bluzu adL marka. Fiyatı 499tl.

Altına giydiği eteği ve küpeleri RIVUS marka.

Küpesi ve bileziği ise Good Things tasarım.

5. Kimononun sıcak renklerine bayıldık, ortasındaki tül body de pek savlı.

Jaquette by Elvan Tığlıoğlu markasına ilişkin kimonosunun fiyatı 3.950 TL.

buradan bakabilirsiniz.

Tül body Zara markaymış ancak şu an satışta değil.

6. Trençkotu kaldırabilecek harika bir kombin olmuş.

Üzerindeki beyaz top, ünlülerin bir numaralı markalarından biri olan LOEWE. Fiyatı 6.400 TL baya uçuk.

Trençkotu mybestfriend. Rengi baya âlâ. Buradan bakmak isterseniz linki bırakıyorum.

Pantolonu la DoubleJ marka. Desenli dizaynlarla dikkat çeken bu markanın mamüllerine göz atmak isterseniz buraya bakınız.

Kolyesi de bir daha Good Things’den.

7. Kemer ben burdayım diye çığlık atıyor. Bu kombin fevkalade.

Valentıno kemerine bayıldım, ekibe cuk oturmuş. Fiyatı 9.950 TL.

Üzerindeki kadronun markası PANIZSIMA. Ceket 3.400, pantolon ise 2.100.

Elindeki çanta Bottega Veneta’nın fazlaca sevilen çantalarından. Fiyatına hazır mısınız? Ben biraz şok oldum. Tam 56.950,00 TL. Bakmak isteyenlere link

8. Dizinin galasında giydiği o elbiseyi de paylaşmadan olmaz.

Rengi, kumaşı ve üzerinde taşıyışı o kadar düzgün ki. Galaya ziyadesiyle yakışır bir elbise olmuş. Dikkatleri üzerine toplamak da haklı.

Styling’ini Rutkay Öziş’in yapmış olduğu elbisenin markası SUDIETUZ.

9. Styling’ini yapan Aslı Parlak işinde çok başarılıymış.

Üzerindeki elbise Aslı Parlak tarafınca tasarlanmış. Nişantaşı’nda bir atölyede dikilmiş. Çok rahat ve güzel gözüküyor.

Kemeri ve takıları RIVUS.