Kırşehir’de küçük kızı taciz eden okul hademesi tahliye oldu

KozmikRüya

New member
Kırşehir’de vahim bir olay yaşandı.

Çalıştığı okulda arkadaşının 7 yaşındaki kızı B.Ş.’yi pide verme mazeretiyle okul bahçesinden binaya çağıran M.K., burada küçük kızı taciz etti.

Bunun üzerine aile şahıstan şikayetçi oldu.

Karara isyan etti

Görülen davanın akabinde sanık M.K., 4 yıl 2 ay ceza alarak Kırşehir E Tipi Cezaevi’ne gönderilmişti. Şahıs, ‘çocuğun cinsel istismarı ve cinsel istismar’ hatalarından Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandı.

Alt sondan ceza alan okul hademesinin cezaevinden çıkmasına isyan eden anne de karara itiraz etti.

Daha evvel de taciz teşebbüsünde bulunmuş

Sosyal çalışmacı eşliğinde tabir veren mağdur B.Ş. taciz günündilk evvel de kendisine sanık M.K.’nın uygunsuz hareketlerde bulunduğunu ve kıymalı pide mazeretiyle geriden sarıldığını söylemiş oldu.

“Çocuğumun tecavüze mi uğraması lazım”

Farklı vakit içinderda söz veren mağdur B.Ş.’nin annesi İ.Ş., sonucun akabinde yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı:

Geçtiğimiz haziran ayında 7 yaşında olan kızım okuldaki hademe tarafınca tacize uğradı. Şikayet ettik okul hademesi ise alt sondan ceza aldı. Öğrendim ki, tahliye olmuş ve cezaevinden çıkmış. Bu taraz insanların ceza alması için çocuğumun tecavüze mi uğraması lazım.

“Adaleti kendimiz mi sağlayacağız”

Yaşanan olay daha sonrası kendisinin ve çocuğunun endişe içerisinde olduğunu anlatan anne İ.Ş., şu biçimde konuştu:

Çocuğum ve kendim ruhsal tedavi aldık. Okula gitmek istemediği üzere pedagog tedavisi de görmek istemiyor. Ben yalnızca adalet istiyorum. Sanığın elini kolunu sallayarak gezmesini istemiyorum. Kimsenin çocuğu bu biçimde bir şey yaşamasın. Bana dedikleri ’Tacize uğradı tecavüze uğrasın’ üzere bir şey oldu. Avukatımız üst mahkemeye itirazda bulunmuş Kırşehir’de olan bu ikinci olay bugün benim çocuğuma tahminen de yarın sizlerin çocuğuna olacak. Adaleti kendimiz mi sağlayacağız. Benim eşim o tacizciyi öldürse cezaevine gidecek.