Serdar Ortaç’tan aldatılma itirafı: Yataktan çıktı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Son devirde aşk hayatıyla konuşulan Serdar Ortaç’a, programın hazır yanıt kısmında “Hiç aldatıldın mı?” sorusu yöneltildi.

Ünlü müzikçi soruya başından geçen bir anısıyla karşılık verdi.

Ortaç, evlenmedilk evvel yaşadığı münasebette ummadığı bir olayla karşılaştığını anlattı:

“Bir Rus sevgilim olmuştu evlenmedilk evvel. Uyuduk uyandık, yatağın altında şişlik fark ettim. Kız banyoya indi. Yedinci ayımız olmuş münasebette. Meczup üzere aşığım kıza. Yatağın şiltesini bir kaldırdım bir tane günlük. Kız günlük tutuyormuş. Günlüğü açtım Litvanca yazıyor bir şeyler. Dedim ki ‘Şunları bir çeviri ettirsem mi?’. Günlüğün fotoğrafını çektim sonraki gün tercüman buldum. Yazıları çeviri ettirdim. Defterin üçüncü sayfada ‘Benim burada ne işim var? Evimden gelip Türkiye’de ne yapıyorum? Bu herifle niye 6 aydır buradayım? Allah’ım bana yardım et.’ yazıyordu. Bu aldatılmaktan daha makus. Yüzüme söyle, kalma benimle, defol git nereye gidiyorsan. Lakin bunu yazma. Aldatıldığımı sanmıyorum. Bu durum aldatmadan da berbat. ‘Benim burada ne işim var?’ diyor kız. 7 aydır koynumdasın. Kıza o denli bir aşığım ki bunları hiç düşünmedim?”