TikTok fenomeni isyan etti: bir daha erkek olmak istiyorum

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Güney Koreli müzik gurubu BTS’in vokalisti Jimin’ne konserde âşık olan ve ona benzemek isteyen 28 yaşındaki İngiliz adam Oli London, kör olma riskini göze alarak 75.000 pound (1.milyon 688 bin Türk Lirası) harcadı.

İngiliz adam, 2013 yılında Kore’de yaşadığı senelerda dünya müzik listelerini alt üst eden BTS kümesinin konserine gitti. Konser sırasında sahneye atlayan Oli, kümenin vokalisti Jimin’e âşık oldu ve ona benzemeye karar verdi.

O günden itibaren burun, çene altı ameliyatı ve yanaklarına slikon yaptırdı. Oli ise yaptığı açıklamada şunları söylemiş oldu:

“Şimdiye kadar dört kere burun ameliyatı, Korelilere benzemek için göz kapaklarını büyütme ameliyatı, ağız içi kornea gevşetme ameliyatı geçirdim. Ayrıyeten yanaklarımın daha şişik olması için slikon enjekte ettirdim, dudak silikonu ve yüzümün her tarafını botoks yaptırdım.”

Oli, etrafından gelen olumsuz reaksiyonlara karşın idolü olan müzikçiye benzemek için gerekli her şeyi yapmaya devam edeceğini söylemiş oldu.

Ancak Oli London ondan sonrasındaki süreçte cinsel organını küçülttürüp, bayan olmaya karar verdi. bir süre bayan olarak hayatına devam eden London’un son talebi ise akıllara sakinlik verdi. London, bayan olmasının akabinde epeyce defa tacize uğradığını belirterek, bir daha erkek olmak istediğini lisana getirdi.