12 gün evliliğe 10 milyon dolar miras

Bilgin

Global Mod
Global Mod
30 yıl evvel flört ettiği Amerikalı sinema imalcisi Jon Peters ile 2020’de bilinmeyen bir merasimle evlenen Playboy modeli ve Kıyı Güvenlik (Baywatch) yıldızı Pamela Anderson’ın evliliği yalnızca 12 gün sürdü. 77 yaşındaki Peters ve 55 yaşındaki Anderson’ın evliliği epey kısa sürse de arkadaşlığı devam ediyor.

Variety mecmuasına konuşan Peters, “Pamela’yı her vakit seveceğim. O, her vakit kalbimde. Vasiyetimde Pamela’ya 10 milyon dolar bırakacağımı yazdım. O, bunu bilmiyor bile. Hatta kimse bilmiyor, bunu birinci sefer burada açıklıyorum” dedi.

Peters, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda da Anderson’ın son 40 yılda ilgi duyduğu tek bayan olduğunu söyleyerek, “Pamela bir sanatçı olarak hiç bir vakit tam potansiyelini ortaya koymadı. çabucak hemen gerçek bir biçimde parlamadı. Görülenden hayli daha fazlası var ya da onu bu kadar sevemezdim” demişti.

“Her yerde hoş kızlar var. Bu 35 yıl boyunca kendime birini seçebilirdim” diyen Peters, “Ben yalnızca Pamela’yı istedim. Bana ilham veriyor. Onu hak ettiği biçimde koruyacak ve ona o denli davranacağım” sözünü kullanmıştı.

Anderson da eşi için yazdığı şiirde “Jon Hollywood’un orjinal ‘kötü çocuğu’. Kimseye benzemiyor. Onu aile üzere epeyce seviyorum. hayatı beni korkuturdu. bir epey kız için öyledir. Artık ömrünü daha fazla gördüm ve farkına vardım. Başından beri oradaydı. Asla başarısız olmadı. Artık ben hazırım, o da hazır. Birbirimizi anlıyor ve birbirimize hürmet duyuyoruz. Birbirimizi şartsız seviyoruz. Şanslı bir bayanım. Tanrı’nın bir planı olduğunun ispatı” sözlerini kullanmıştı.