3 Defa Bilen Analist: Bu Altcoin Büyük Patlama Yapabilir!

SessizGozler

New member
İsabetli iddialarıyla bilinen kripto analisti, davanın olumlu seyrinin XRP için ek rallilere yol açacağını söylüyor. Eski bir ABD’li siyasetçide davanın tüm altcoin piyasası için parabolik olacağını söylemiş oldu.

Son gelişmelerin akabinde altcoin analisti XRP için büyük fiyat gayesini deklare etti

Kripto para yatırımcıları XRP davasından son gelişmeleri satın almakta geçilmedi. DonAlt lakaplı kripto analisti, Ripple ve SEC içindeki yasal uyuşmazlık ağırlaştıkça XRP için kıymetli yükselişler bekliyor. 2020’nin sonlarında SEC, XRP’yi kayıt dışı bir menkul değer olarak çıkardığı sebebi öne sürülerek Ripple’a dava açtı. DonAlt, yakın tarihindeki yayında, SEC ile olan yasal savaşında Ripple galip gelirse XRP’nin değerli bir ralli düzenleyebileceğini söylüyor:

Genel olarak, SEC haberleri yükselene kadar bunu satın almayı ertelemek istiyorum zira bu cins bir kıssa ve onu satın almak isteyip birinci etapta düşünmek için hayli vakit harcamamın niçinlerinden biri de bu. Duruşmada galip gelirlerse… zati yalnızca giga ayına gideceğine inanıyorum… Bu başarısız olursa fazlaca sayıda insan bir daha yatırım yapacak. Şayet o pompayı alırsam, ona satacağım. Bitcoin 21.000 dolara sağlam görünüyorsa ve yalnızca ürpertici olsaydı, bunu 2 dolar değilse 1 dolar yahut 3 dolar olarak tutardım.

Teknik olarak konuşursak, DonAlt’a nazaran, XRP şu anda bir direnç düzeyine yakın süreç görüyor. Lakin, analiste nazaran Bitcoin’e ve davasının nasıl ilerlediğine bağlı olarak hala paha kazanacak. Analist yayının bir kısmında şunları söylüyor:

Bu düzeyde, burada (0,50 dolar) satmanız gerektiğine inanıyorum… yahut bu işe yaramazsa, 0,90 doları hedeflemeniz gerektiğine inanıyorum. Ulaşmak için gerçekçi maksatlar olduğuna inanıyorum ya da bunlardır. SEC deneme sonuçları uygunsa satmamalısınız. Satarken, bunu devasa yükseklikte fiyat düzeylerine yahut momentum durana kadar yapmak istersiniz, ki bunun yakında olacağına inanmıyorum.

Hem Ripple tıpkı vakitte SEC tarafınca özet karar için önergelerin sunulmasının akabinde XRP fiyatı arttı. Önergeler temel olarak yargıçtan konum almasını ve davayı heyet olmadan ertelemesini ister. XRP şu anda düne nazaran yaklaşık %1,3 düşüşle 0.4881 dolardan süreç görüyor.