3 Kere Bilen Analist, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Duyurdu!

SessizGozler

New member
Geniş çapta takip edilen bir kripto para analisti, XRP hakkında yorumlarını paylaştı. Altcoin fiyat amacına ulaşana kadar XRP için yükseliş duruşuna olan inancını sürdürdüğünü söylüyor. İşte detaylar…

Analist, altcoin için takip ettiği aralıkları deklare etti

DonAlt, XRP’nin 0.40 dolarda kritik bir direnç kırdığını ve şu anda bulunduğu yer ile 0.60 dolar aralığı içinde fazlaca az kaldığını söylüyor. Analist, XRP/USD paritesine işaret ederek bunun 0.40 dolarlık yüksek düzeyden çıktığına ve 0.50 dolarda durduğuna işaret ediyor. Daha geniş direncin 0.60 dolarda olduğunu söylüyor. Kısa vadede 0.40 doları kırmasının kıymetini vurgularken XRP’yi en az 0.60 doları bakılırsane kadar elde tutmayı savunmakta. Analist ayrıyeten aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Bu düzeylerin yakın olduğu ve ayrıyeten kripto para ünitelerindeki son yeşil mumları da göz önüne alındığında, öbür bir adım da var. Yükselişin geçersiz olması durumunda, toplam momentum kaybı ve/veya kırılma düzeylerinin altındaki hareket gözlemleniyor.

XRP, SEC davası niçiniyle gündemde

Geçen hafta DonAlt, Ripple Labs’ın ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile açtığı davayı çevreleyen optimistlik niçiniyle XRP’de sıklıkla yükseliş eğiliminde olduğunu söylemiş oldu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere davanın her iki tarafı da özet karar için başvurdu. Analist, 3 dolar kadar yüksek yahut mevcut düzeylerin yaklaşık yüzde 650 üzerinde bir fiyat gayesinden bahsetti. Analist, aşağıdaki tabirleri kullandı:

Genel olarak, XRP’yi SEC haberleri ısınana kadar tutmak istiyorum zira bu tıp bir anlatıma işaret ediyor. Bu şeyi satın almak istememdeki faktörlerden biri ve aslında bu kadar uzun müddettir altcoin’i elimde tutmam. Şayet davayı kazanırlarsa… Bence devasa bir yükseliş olacak… Dava Ripple lehine sonuçlanırsa, birfazlaca insan coin’i bir daha alacak. Ben de o pump’ta satacağım… Bitcoin 21.000 dolarda sağlam görünüyorsa, coin’i 2 dolar yahut 3 dolar değilse de 1 dolar olana kadar tutardım.

Analist, belli düzeyleri yanlışsız kestirim etmişti

Kriptokoin.com
olarak da bildirdiğimiz üzere analist, geçtiğimiz senelerda, Mart ayında görülen 6.100 doları bildi. Ayrıyeten, Ocak ayının başında Bitcoin’in yüzde 44 yükseleceğini yanlışsız öngördü. 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı tepeyi belirledi. Bu sırada XRP’nin pahası yüzde 3.6’lık bir yükseliş ile 0.43 dolarda bulunmakta. Yani, analistin işaret ettiği 0.40 doların üzerinde kalmayı başarmış durumda. XRP, son 7 günde yüzde 10.2’lik bir yükseliş ile hafta bazında en epey yükselen büyük coin’lerden oldu.