ABBC Coin Nedir? ABBC Ne İşe Fayda?

SessizGozler

New member
ABBC Coin, online alışveriş ve dijital ödemeleri inançlı ve sıradan hale getirecek tahlil imkanları sunan bir platformdur. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “ABBC Coin nedir?” sorusuna cevap vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm hususlara değineceğiz.

ABBC Coin nedir? ABBC ne işe fayda?

Dubai ve Belarus merkezli heyeti olan ABBC Coin’in dünyanın çeşitli yerlerinde farklı şirketlerle iştirakleri bulunmaktadır. Bu firmalar içinde ise fintech, web ve taşınabilir uygulama geliştirme, AL ve AR geliştirme şirketleri de bulunmaktadır. ABBC, bir Blockchain tahlil sağlayıcısı olarak kendisini tanıtmaktadır.

Söz konusu olan Blockchain tahlilleri; dağıtım, finans, alışveriş ve güvenliği hedeflemektedir. ABBC Coin herkes için kesintisiz bir biçimde kripto para süreci yapabilecekleri bir Blockchain platformu sunmaktadır. bununla birlikte ABBC’nin kendi dijital cüzdan servisleri aracılığıyla kullanıcılar, yanlış kullanılan datalardan, çalınan varlıklardan yahut atağa uğrayan hesaplardan korkmadan süreçleri kendi istedikleri doğrultuda yapabilmektedir.

Projenin hedefi nedir?

Proje 2017 yılının sonlarında kuruldu. Projenin hedefi; transferlerin yavaşlığı, yüksek süreç fiyatları ve ödeme seçeneklerinin limiti oluşu üzere mevcut e-ticaret sorunlarına daha uygun tahliller sunabilme maksadıyla kullanıcılarına sunulmaktadır.

Platformun kendi dijital varlığı olan ABBC Coin’i geliştiren ABBC, dijital varlıkları sorunsuz olarak saklamak istemektedir. Ayrıyeten güvenliğini sağlamak, süreçler yapmak ve kullanmak için bir platform oluşturabilmekte maksatları içinde yer almaktadır.

Nasıl çalışır?

ABBC Coin işletmeler ve bireyler için geniş bir online fırsatlar yelpazesi sunmaktadır. İşletmeler kendi mamüllerini satmak için ABBC’nin alışveriş merkezine kayıt olabilmektedir. Müşteriler de kripto para ünitelerini kullanıp farklı seçeneklerden yararlanabilmektedir. Ayrıyeten daha âlâ ödeme biçimleriyle de süreçlerini gerçekleştirebilmektedir.

Platform sistemlerine entegre edilen biçimde biyometriyi kullanmaktadır. Bu sayede hak sahiplerinden diğer kimse cüzdanlara erişememektedir. ABBC’nin 2. Jenerasyon ana ağını geliştirilmesiyle birlikte, sistemin şu anda saniyede 5.000 süreç gerçekleştirebileceği belirtilmektedir. Ayrıyeten platformda node’lar üstündeki süreçleri onaylayan PoS konsensüs protokolü uygulanmaktadır.

ABBC Coin nedir? ABBC nasıl satın alınır?

Şu anda ABBC ile süreç yapılabilen borsalar; Bittrex, MEXC, XT.COM, CoinTiger, Bitget ve KuCoin’dir. Coin satın almak için ise bu basamaklar izlenmektedir:

Öncelikle birinci adım olarak seçtiğiniz ABBC listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. sonrasındasında borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir başka adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Başka adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca ABBC seçin ve alım buyruğu oluşturun. Muteber hesaplarınızda saklayın.