ABD’li Siyasetçi: Bu Altcoin Patlayacak! Daha Fazla Alacağım

celikci

New member
Gokhshtein Media’nın kurucusu, podcast yayıncısı ve kripto meraklısı David Gokhshtein, Ripple’ın muhtemelen SEC’e karşı bir defa daha mahkemede kazanmasının kıymetini vurgulamak için Twitter’a gitti. Halihazırda elinde bulundurduğu XRP portföyüne daha fazla para eklemeyi düşündüğünü bile belirtti. Gokhshtein, altcoin fiyatında umutlu olduğunun sinyalini verdi. İşte detaylar…

Gokhshtein, altcoin XRP’de umutlu

Gokhshtein, SEC’e karşı yasal savaşta Ripple’ın muhtemel galibiyetiyle ilgili son tweetlerinden birkaçında söylemiş olduklerini yineladı. Şayet Ripple kazanırsa, bu zaferin XRP’nin büyük bir fiyat artışı için bir itici güç olmasını beklemekte. Burada “yine ettiğini” itiraf etti, fakat bir daha de fiyatı patlamadan evvel daha fazla XRP satın almak istediğini de ekledi. Evvelki tweet’lerinde, kripto fenomeni, Ripple’ın SEC düzenleyici kurumuna karşı kazanması durumunda, sırf XRP ve Ripple’ın büyük bir dayanak almayacağını, hem de tüm kripto sanayisinin parabolik hareket edeceğini tez etti.

I keep looking at $XRP and I want to push the buy button and add to the bags.

I am being repetitive, but if Ripple wins that case, its going to
🚀
.

— David Gokhshtein (@davidgokhshtein) September 28, 2022Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 2020’de Gokhshtein, artık XRP’den nefret edenlerin gelecekte bu kripto parayı kullanacaklarını bile var iseymıştı. XRP, David Gokhshtein’in desteklediği tek altcoin değil. Tweetlerinde en büyük iki göğüs coin’den sık sık bahsediyor: SHIB ve Dogecoin. Genel olarak bu yıl Shiba Inu’yu epey destekledi. Olağanüstü bir modeli olduğunu ve 0,001 dolara ulaşacağını düşündüğünü söylemiş oldu. Tweetlerine bakılırsa, hem SHIB birebir vakitte DOGE’y tutmak uygun ve Dogecoin kripto sanayisine birfazlaca insanı getirecek.
 
Üst