ABD’li Siyasetçi, Sepetindeki 5 Altcoin ve SHIB İddiasını Paylaştı!

SessizGozler

New member
Kripto para influencer’ı, Gokhshtein Media’nın kurucusu ve ABD eski Senato adayı olan David Gokhshtein, bir röportajda, piyasaya dair en son açıklamalarını paylaştı. Gokhshtein, satın aldığı kripto paraların yanı sıra, son vakit içinderda gündeminde olan göğüs coin Shiba Inu’dan (SHIB) bahsetti. İşte detaylar…

Gokhshtein Ripple’da niye yükselişte?

15 yıl kadar bir süre otomotiv sanayisinde finans yöneticisi olarak çalışmasının akabinde kripto para alanına giren Gokhshtein, bir arkadaşı aracılığıyla Bitcoin ve kripto paralarla tanıştığını söylüyor. Kendisini alanda bir veteran olarak goren Gokhshtein, piyasanın yakın bir vakte kadar “punkça” ve “oturmamış” üzere göründüğünü belirtti. Lakin şu anda kurumsal paranın girişi ile olgunlaşmaya devam edeceğinin altını çizdi.

Gokhshtein, altcoin’ler içinde birinci vakit içinderda Ripple’dan bahsetti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ünlü isim, önemli bir XRP savunucusudur. Gokhshtein, röportajda, Ripple’ın bankacılık sistemine yönelik sunduğu değişimi sevdiğini söylüyor. “Ripple’ın bankacılık sistemi için SWIFT’in sahip olmadığı bir tahlili var. SWIFT, epey yavaş ve fazlaca maliyetli olan eski bir sistemdir ve verimli değildir,” diye ekledi. Ayrıyeten Ripple için aşağıdaki sözleri kullandı:

Ripple, bankacılık sisteminin saniyeler ortasında süreç yapmasını sağlayacak esere sahiptir. Yani niye olmasın? esasen Bitcoin hiç bir vakit bankalar için değildi. Ripple’ın bu alanda büyümesine müsaade verin. Çatışma görmüyorum, bu yüzden başka şeylerin yanı sıra XRP konusunda yükselişteyim. XRPL’nin epeyce hafifçee alınmış bir araç olduğunu düşünüyorum.

Gokhshtein: Terra topluluğu fazlaca çılgın

Bilindiği üzere ünlü isim, son vakit içinderda LUNC yorumlarıyla da dikkat çekiyordu. Ripple’dan bahsetmiş olduğu kadar LUNC coin’den de bahsetmeye başlamıştı. Terra Luna Classic hakkında niyetleri sorulduğunda Gokhshtein, bu coin’e yönelik hürmetini muhakkak etti. Gokhshtein, aşağıdaki sözleri kullandı:

Bu topluluk olağanüstü. Onlar çılgın. Lunatic’ler her vakit mecnun olmuştur. Onları seviyorum. Tek istediğim yarar görmek. Yarar görmek istiyorum ve Terra üzerine inşa edilen projelerin hakikaten geri gelip Terra Classic’i kullandığını görmek istiyorum. Bunu yaptıklarında, harika yükselişe geçeceğim ve gidip mümkün olduğunca epeyce Terra Classic alacağım.

SHIB ve göğüs coin’ler hakkında

Bunun haricinde Gokhshtein, bilhassa Shiba Inu (SHIB) üzere öbür göğüs coin’lere dair bir soruya yanıt verdi. aslına bakarsanız Dogecoin olduğu için, SHIB ile birinci çıktığında ilgilenmediğini söylemiş oldu. Akabinde insanların kendisine “SHIB’e bakmasını” dediğini belirtti. Hatta SHIB’e 500 dolar koymasını tavsiye ettiklerini söylemiş oldu. 500 dolarlık yatırım yapsaydı, milyonlarca dolar kazanma ihtimali olduğunu, lakin o sıralar olmadığını deklare etti. SHIB’in şu anda sırf paradan ibaret olmadığını söylüyor. Gokhshtein, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Shiba geliştirme takımının olağanüstü bir iş çıkardığını düşünüyorum. Ve bence, bir daha sonraki seferde, bu düşüş piyasası sırasında inşa ettikleri her şey, alandaki herkes tarafınca görülecek. SHIB konusunda hayli optimistim. Bu ortada SHIB’i tutuyorum fakat bu mevzuda hayli lakin fazlaca optimistim. Topluluğu seviyorum. Sert, kuvvetli bir küme insan. Belirli ki para kazanmak için girdiler lakin ekosisteme aşık oldukları için kaldılar.

Gokhshtein’in kripto para portföyü ve Bitcoin tahmini

Gokhshtein’in açıklamalarına bakılırsa cüzdanında en çok Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) var. Akabinde XRP, SHIB, Stellar (XLM) ve VeChain (VET) geliyor. Yüklü olarak bunlara yatırım yaptığını söylese de, toplamda 44 varlığı olduğunu belirtiyor. “Çeşitlendirmenin her vakit uygun olduğunu hissediyorum.” diyor. Şu anda en hayli Ethereum’da optimist olduğunu söylüyor. ETH’nin PoW konsensüs düzeneğinden PoS’e geçişine dikkat çekiyor.

Son olarak, Bitcoin iddiasına gelince Gokhshtein, şu anda iktisadın yapılanma halinin insanları korkuttuğunu belirtiyor. Bu niçinle en hayli ABD dolarını elinde tuttuklarından bahsediyor. Bitcoin’in sonunda en azından 40 bin-50 bin dolara ve 100.000 dolara gideceğini düşünüyor. 40-50 bin dolarlık düzeylerin önümüzdeki yılın üçüncü yahut dördüncü çeyreğinde görüleceğine inanmakta.