“Acayip şeyler olacak”

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Müzik mesleğinin 30’uncu yılını dolduran Tarkan, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak sevenlerine teşekkür etti. Megastar, “Acayip şeyler olacak” dedi.

50 yaşındaki müzikçi Tarkan, sanat hayatının 30 yılını geride bıraktı.

Megastar, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak, bu vakte kadar kendisini destekleyen hayranlarına teşekkür etti, “İyi ki varsınız” dedi.

Gençlik senelerından bir kareyi beğeniye sunan Tarkan, şunları yazdı:

“Birkaç gün evvel müzikal mesleğimin 30 yılı dolmuş, haberim yok. Sizlerin o hoş paylaşımlarınızla fark ettim. Yırtık kotumla, deri montumla, ‘Kıl’ bir müzikle ‘merhaba’ demiştim sizlere… Bir orta da sarı ekoseli kıyafetimle. Ne orta geçti bu yıllar bilmiyorum fakat acısıyla, tatlısıyla epeyce hoş geçtiler.

Temennim daha uzun yıllar müzik aşkıyla, hoş müziklerle, projelerle, yeni heyecanlarla, sürprizlerle bu seyahate devam etmek. Alışılmış ki sıhhat çok inşallah. Ancak aramızdaki bu kuvvetli, esaslı bağ ve yüreğimde hissettirdiğiniz sevginiz daima çok kim tutabilir ki beni/bizi…

Ve hissediyorum daha acayip şeyler olacak. Geçen 30 yıldaki sevginiz, şartsız dayanağınız ve bağlılığınız için epeyce teşekkür ederim. Yeterli ki varsınız. Sizi seviyorum…”