Altcoin Uzmanı: DOGE, Solana ve FTT’de Bu Düzeyleri Bekliyorum!

SessizGozler

New member
Ünlü kripto analist, Dogecoin (DOGE), Solana (SOL) ve tanınan altcoin FTT için gelecek düzeylerin neler olduğunu varsayım ediyor. Tanınan bir kripto traderı ve analisti olan Altcoin Sherpa’nın, önde gelen memecoin Dogecoin (DOGE), akıllı mukavele platformu Solana (SOL) ve öbür bir büyük sermayeli altcoin olan FTT hakkındaki görüşlerini Kriptokoin.com’da mercek altına alıyoruz.

Doge ve Solana için kestirimler

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma isimli analist, 170.000 takipçisine gözünün Dogecoin üzerinde olduğunu ve DOGE’de tetiği çekmeyi düşünmedilk evvel daha fazla aşağı taraflı hareket beklediğini söylüyor. Altcoin Sherpa, “DOGE: Dürüst olmak gerekirse, muhtemelen 0,05’ten uygun bir satın alma” tabirlerini kullanıyor. Analistin beklentileri gerçekleşirse, DOGE takviye bulmadan ve potansiyel olarak diğer bir boğa koşusunu başlatmadan evvel %54 daha çökecek.

Solana kelam konusu olduğunda Altcoin Sherpa, SOL konusunda hala kararsız olduğunu söylüyor. Ona nazaran, aşağı taraflı son bir sarsıntı mümkün bir senaryo, lakin 80 dolar aralığı sağlam bir birikim aralığı olarak hareket edebilir. Analist husus hakkında şu biçimde diyor:

SOL: Bunun taban olup olmadığı konusunda kararsızım, kısa vadeli taban mümkün görünüyor ancak hala 1 potansiyel son silkme bekliyorum. şahsi olarak biraz 80 civarında ölçeklendirmeye başlamanın âlâ bir fikir olduğunu düşünüyorum lakin çabucak hemen piyasa yapısında bir değişiklik yok.

FTT için yükseliş geçiyor

Analist ayrıyeten radarını, kripto borsası FTX‘teki yardımcı program tokeni olan FTT’ye kilitledi. FTT bir müddetdir sıklıkla yatay süreç görüyor olsa da Altcoin Sherpa, tokenin bir birikim bölgesinde olduğunu düşündüğü için altcoin üzerinde isteksizce yükselişe geçebileceğini söylüyor. Analist, “FTT: Stablecoininiz nasıl hissediyor? Latife bir yana, bu 1 öbür biroldukca altcoinden epeyce daha âlâ dayandı. Hâlâ bu şeyi satın almaktan hoşlanmıyorum lakin itiraf etmeliyim ki bu bir birikim üzere görünüyor” biçiminde konuşuyor.

Bitcoin‘e gelince, analist, düşüş trendini onaylamak için BTC’nin 34.000 doları yahut amiral gemisi kripto varlığı sıkıştırılmış bir tertipte süreç görmeye devam ederken yeni bir boğa koşusunu onaylamak için 46.000 doları kırmasını beklediğini söylüyor. Analist, “BTC: 34k yahut 46k bozulana kadar hiç bir şey yapmıyorum. Burada büyük sıkıştırma, büyük hareket geliyor” tabirlerini kullanıyor.