Analist: 2023’ün Kazananları Bu 3 Altcoin Olacak!

celikci

New member
Mevcut piyasa ortamı, yatırımcıların kripto kazananları bulmasını da epeyce zorlaştırıyor. Analistler 2023 için bu 3 altcoin tahlilini yaptılar. Kriptokoin.com olarak analistin 2023 yılı içerisinde kazanacak altcoin tercihlerini sizler için derledik.

Ana ödeme usulü olan MinePlex (PLEX)

Analistler, kripto para ünitelerinin ana ödeme prosedürü olacağına inanıp MinePlex’e (PLEX) bakmaktadır. Proje, kripto kullanıcılarına dijital varlıkları destekleyen bankacılık hizmetleri sağlıyor. Analistler dijital varlıkları destekleyen klâsik finans kurumlarının azlığı göz önüne alındığında, bunun uzun vadede karşılığını alabileceğine inanmaktadır.

Mineplex.Payment, işletmelerin kripto para ünitesi ödemelerini kolay kolay kabul etmelerini sağlar. Fiat ve kripto para cinsinden çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için hazır ödeme sayfaları, ödemeler için para ünitesi seçimi, MinePlex’in kendi POS terminalleri, kendi ödeme sayfalarını oluşturmaya yönelik araçlar ve daha fazlası aracılığıyla işletmeler için kripto sanayisine rahat ve kolay bir giriş sağlar.


Web sitesindeki MinePlex Marketplace, bu altcoin sahiplerinin fiat para ünitesi olmadan fizikî eserler satın almalarına imkan tanır. Bu, pazar daha geniş bir müşteri tabanı kazandığında PLEX tokenine olan talebi artırabilir. Ayrıyeten ekosistem, Tezos (XTZ) blok zincirine dayalıdır ve bu da onu pek ölçeklenebilir ve inançlı hale getirir.

Döngüsel varlıklar içinde Aeternity (AE)

Daha fazlaca döngüsel varlıklarla ilgileniyorsanız, analistler için Aeternity (AE) 2023’ün kripto kazananları için mümkün bir adaydır. 2018 fiyatlarıyla karşılaştırırsanız Aeternity elbette düşüştedir. Fakat analistlerin ilgisini çeken, geliştiricilerinin hala faal olması ve proje üzerinde çalışmaya devam etmesi. Ayrıyeten, AE’nin 2021’deki yükseliş trendi daha geniş pazara benziyordu, fakat geçen yıl bu kadar düşmedi ve analistlere bakılırsa taban yapıyor olabilir.

Proje, bir epeyce yarar sağladı ve en performanslı blok zincirleri içinde yer alabilir. Analistin geçmişte belirttiği üzere Ethereum blok zinciri, boğa piyasaları sırasında tıkanır ve daha güzel ölçeklenebilirliğe sahip biroldukca alternatif blok zinciri, geliştiriciler daha ucuz ekosistemler aradıkça artmaya başlar. Gelecekte benzeri bir olayın Aeternity’yi bir daha canlandırması olasıdır.


Ek olarak Aeternity, Bitcoin’in çalışma deliline bindirerek yüksek seviyede güvenlik sağlarken daha süratli, daha ucuz ve daha küçük süreçlere müsaade veren bir hiper zincir teknolojisi başlatıyor. FATE sanal makinesi, fonksiyonel ‘Sophia’ akıllı mukavelelerinin oluşturulmasına müsaade vererek, geliştiricilerin bunları kodlamasını ve yürütmesini daha kolay ve daha inançlı hale getirir. Durum kanalları teknolojisi ayrıyeten zincir dışı süreçlere müsaade vererek kapalılığı artırır ve blok zinciri üstündeki yükü azaltır.

Ayrıca Aeternity’nin kehanetlerin mahallî entegrasyonu, gerçek dünyadaki bilgiler ve olaylarla etkileşime girebilen merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasına müsaade verirken, isimlendirme sistemi blok zincirinde kolay tanımlamaya müsaade verir. Ayrıyeten zincirler ortası irtibata müsaade vererek öteki blok zincirleriyle bir arada çalışabilirliği mümkün kılar.

Verasity (VRA) kendini üçe katladı

Verasity (VRA), 2023’te uygun bir başlangıç yaptı zira geçen ay token kıymeti üçe katlandı. Analist şimdiye kadar katiyetle kripto kazananlar içinde ve çeşitli esaslı platformları niçiniyle ileride umut verici bir gelecek gördüğünü belirtiyor. Projenin ana eseri, reklam sahtekarlığını ortadan kaldıran bir adtech tahlili olan VeraViews’tur.

Bu tahlil, halihazırda birfazlaca büyük isim tarafınca benimsenmiştir ve Amazon (NASDAQ:AMZN) Ads iş ortağı programında ve Brightcove (NASDAQ:BCOV) pazarında mevcuttur. Bu büyük şirketler reklamlara milyarlar harcıyor ve bu paranın birden fazla muhtemelen Verasity’e gidecek, bu yüzden proje son vakit içinderda süratle artıyor.


Verasity ayrıyeten kısa bir süre evvel ABD’de kullanıcılara bir görüntü yahut görüntü reklam izledikleri için ödenen mükafatların tüm taraflarını kapsayan ‘İzle ve Kazan’ ödüllü görüntü teknolojisi için patent onayı aldı. Verasity, 2023’te bu patent için ticari müracaatlar ve lisans mutabakatları arayacak.

Ayrıca, Verasity kendi kripto kartını piyasaya sürüyor. Verasity ayrıyeten reklam yığınını yeni görüntü oynatıcılara sunmayı planlıyor. Bu, yeni müşteriler kazandıkça bu altcoin için pazar talebi oluşturacaktır. Genel olarak, bu ortamda bulunması sıkıntı, gerçek dünya yararı ve geliri olan bir kripto projesidir. Bunu göz önünde bulundurarak yıla etkileyici bir büyüme ile başladığı göz önüne alındığında, analist projenin 2023’ün büyük kazananları içinde yer almasının mümkün olacağını belirtti.
 
Üst