Analist: Yüzde 850 Artan Bu Altcoin’den Çokça Topluyorum!

SessizGozler

New member
Tanınmış bir kripto analisti, tüm risklere karşın, yalnızca bir haftada %850’den çok artan altcoin projesinden topladığını deklare etti.

Crypto Dog, patlayan altcoin projesinden ek fırsatları bekliyor

Crypto Dog lakaplı Twitter analist, yüzde 850 patlamasına karşın Sweat Economy (SWEAT) topladığını söylemiş oldu. Teknik incelemesine nazaran, SWEAT’i basmak öbür hareket et kazan konseptlerinden farklı. Analist niye bu biçimde bir riskli atılım yaptığını şöyleki açıklıyor:

Dünyayı fizikî olarak daha faal hale getirme vizyonumuza ulaşmak için, vakit içinde SWEAT’ın basılması daha güç hale gelecek. Bu, kullanıcıları artık hareket etmeye teşvik etmekle kalmıyor, zira hareketleri bugün yarından daha fazla SWEAT üretiyor, hem de SWEAT’ın yararını da koruyor, zira model giderek artan bir marjinal üretim maliyetini temsil ediyor.

The Crypto Dog’a bakılırsa SWEAT, 0,55 dolarlık kilit direnç alanının üzerinde süreç gördüğü için yükselişe geçiyor. Kripto strateji uzmanına nazaran SWEAT, tüm vakit içinderın en yüksek düzeyini de belirleyebilir. Crypto Dog’un en son tweet’lerine göre:

SWEAT güncellemesi: ivmeyi almadık. Lakin umursadığımıza inanmıyorum. Neredeyse tüm öbür kripto paralardan daha güzel performans göstermeye devam etti. Günde, +%20. Uçacak mı? Tüm vakit içinderın en yüksek düzeyine giden yolun yalnızca %25’iyiz. Aşıyoruz ve sağa dönüyoruz, bu anlaşılabilir bir durum.

SWEAT şu anda, yavaşça bir düzeltmeyle 13 Eylül’deki 0.007 dolarlık fiyatından %857’den çok artışla 0.05875 dolardan süreç görüyor. 14 Eylül’de tüm vakit içinderın en yüksek düzeyi olan 0.087 doara ulaştı.