Andrew Garfield’a seks karşılığı: senelerca durabilirim

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Amerikalı oyuncu Drew Barrymore, salı günleri yayınlanan ‘The Drew Barrymore Show’ isimli kendi sunduğu talk show’unda seks yapmadan “senelerca” durabileceğini söylemiş oldu.

Barrymore mevzuyu, Andrew Garfield’ın geçen haftalarda metot oyunculuk tecrübesinden bahsederken “6 ay seks yapmadım” demesinin üzerine açtı.

Barrymore, Garfield’ın epey konuşulan açıklamaları hakkında “Haberi görür görmez ‘Ee, ne var ki bunda? dedim. 6 ayın bana fazlaca uzun bir süre üzere gelmemesinde bir sorun mu var?” diye konuştu.

Independent Türkçe’de yer alan habere göre program konuğu Ross Mathews ise, “Haber manşetlerini nazaranbiliyorsun değil mi? Drew Barrymore 6 ay seks yapmadan durabilir, sorun değil!” yorumunu yaptı. Mathews’u düzelten Barrymore, “senelerca durabilirim” diyerek güldü.

ANDREW GARFİELD ROLE GİRMEK İÇİN 6 AY SEKS YAPMADIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Garfield, geçen haftalarda konuk olduğu bir podcast’te 2016’daki sineması Silence’ta metot oyunculuk denediğini anlatmıştı. Bunun epey çılgın ve enteresan bir tecrübe olduğunu söyleyen Garfield, rahip rolüne girmek için 6 ay seks yapmadığını ve oruç tuttuğunu belirtmişti.