Army Jawan’ın Karısının 40 Kişi Tarafından Taciz Edildiğini İddia Etti, 2 Kişi Tutuklandı

KozmikRüya

New member
Vellore (Tamilce Nadu):

Bir ordu çenesinin karısı Pazar günü 40’tan fazla kişi tarafından saldırıya uğradığını ve taciz edildiğini ve ayrıca sözlü olarak taciz edildiğini iddia etti.

Jawan’ın karısı Vellore’da “40’tan fazla kişi bana saldırdı. Müstehcen bir dil kullanarak sözlü tacizde bulundular. Ayrıca uygunsuz bir şekilde bana dokundular. Ailemizin huzur içinde yaşamasına izin vermiyorlar. Beni tehdit ediyorlar” dedi.

Günün erken saatlerinde, çeneli karısının yarı çıplak halde soyulduğunu ve çok kötü bir şekilde dövüldüğünü iddia etmişti.

Polis Müfettişi Thiruvannamalai, Karthikeyan, Javan tarafından yapılan bir şikayet üzerine ilgili bölümler altında bir FIR’ın kaydedildiğini söyledi.

SP, “Jawan’ın şikayetine dayanarak, ilgili bölümler altında bir FIR (İlk Bilgi Raporu) dosyalandı. Sanıklardan ikisi – Ramu ve Hariprasad – çoktan tutuklandı.” dedi.

Ön soruşturmanın, olayın “sivil bir anlaşmazlığın” serpintisi olduğunu gösterdiğini söyledi.

“Medeni bir uyuşmazlığın sonucu gibi görünüyor. Evet bazı şeyler oldu. Ancak şu an için söylediklerimiz sadece ön soruşturmaya dayanıyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde kapsamlı bir soruşturma bize bir sonuç verecektir. ne olabileceğini daha iyi anla,” dedi Bay Karthikeyan.

Daha fazla detay bekleniyor.