Asaduddin Owaisi, Delhi’deki Evin “Yanlış Kişiler” Tarafından Taşlanmış Olduğunu Söyledi

KozmikRüya

New member
Olay, AIMIM şefinin Delhi’deki Ashoka Yolu bölgesindeki konutunda meydana geldi. (Dosyalar)

Yeni Delhi:

Polis, Pazar akşamı All India Majlis-e-Ittehadul Muslimeen (AIMIM) başkanı Asaduddin Uwaisi’nin ulusal başkentteki konutuna gelen kimliği belirsiz kötü niyetli kişilerin, iddiaya göre binaya taş yağdırarak camlara zarar verdiğini söyledi.

Olayın ardından AIMIM Şefi polise başvurarak şikayetçi oldu. Asaduddin Owaisi şikayetinde, Delhi’deki konutuna kimliği belirsiz bazı kötü niyetli kişiler tarafından taş yağdırıldığını iddia etti.

Delhi’deki evim yine saldırıya uğradı. Bu, 2014’ten bu yana dördüncü olay. Bu akşam Jaipur’dan döndüm ve evdeki yardımcım tarafından bir grup kötü niyetli kişinin camların kırılmasına neden olan taş yağdırdığı konusunda bilgilendirildim. @DelhiPolice onları hemen yakalamalı pic.twitter.com/vOkHl8IcNH

— Asaduddin Owaisi (@asadowaisi) 19 Şubat 2023
Olay, AIMIM şefinin Delhi’deki Ashoka Yolu bölgesindeki konutunda saat 17.30 sıralarında meydana geldi.

Bilgilerin ardından, Ek bir DCP liderliğindeki bir Delhi polisi ekibi, onun evini ziyaret etti ve olay yerinden delil topladı.

Bay Owaisi, Parlamento Caddesi Polis Karakoluna yaptığı şikayette, bir grup kötü niyetli kişinin evine taş yağdırdığını ve camlara zarar verdiğini iddia etti.

“23:30’da evime ulaştım. Döndüğümde camların kırık olduğunu ve etrafta taş/kayalar olduğunu gördüm. Ev yardımcım, saat 17.30 sıralarında bir grup fahişenin konutun etrafına taş attığını bildirdi, “Bir Owaisi iddia edildi.

AIMIM şefi, bunun evindeki dördüncü saldırı olduğunu da söyledi.

“Dördüncü kez böyle bir saldırı oluyor. Evimin çevresinde yeteri kadar güvenlik kamerası var ve bunlara da ulaşılabiliyor ve failler bir an önce yakalansın. Yüksek güvenlikli bir bölge” diyen mektupta ayrıca şu ifadelere yer verildi:

Mektubunda, “Derhal harekete geçilmeli ve suçlular bir an önce tutuklanmalıdır.”

()

Günün Öne Çıkan Videosu

Soğukkanlılıkla: Kadınlar İçin Ulus Yok mu?