Binance, Bu 4 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yaptı!

SessizGozler

New member
Hacim bakımından dünyanın başkan kripto para borsası Binance yeni bir duyuru paylaştı. Borsa, 4 altcoin projesinin birtakım süreç çiftlerinde delist edildiğini deklare etti. İşte detaylar…

Binance delist duyurusu yaptı

Son periyotların en çok konuşulan kripto para borsası Binance, 4 altcoin için duyuru yaptı. bu biçimdece, Binance 4 altcoin projesini kimi süreç çiftlerinden delist etti. Dev borsa, 27.12.2022 günü, TSİ ile saat 06:00’dan itibaren 4 altcoin projesinin Bitcoin (BTC) ve USDT paritelerinde alım satım çiftlerine ait süreçlerin kaldıracağını ve durdurulacağını söylemiş oldu. Borsa, duyurusunda şu kelamlara yer verdi:

Binance, 27.12.2022 03:00 (UTC) prestijiyle ‘ANC/BNB, ANC/BTC, ANC/USDT, MIR/BTC, MIR/USDT, TORN/BTC, TORN/USDT, YFII/BTC’ alım satım çiftlerinde süreçleri kaldıracak ve durduracak.

Binance kullanıcıları, üstteki varlıkları Binance’te bulunan öbür ticaret çiftlerinde alıp satmaya devam edebilir.

Binance, kelam konusu spot alım satım çiftleri için strateji alım satım hizmetlerini, uygun olduğunda, 27.12.2022 03:00 (UTC) prestijiyle sonlandıracaktır.

Kullanıcılara, rastgele bir potansiyel kaybı önlemek için, strateji ticaret hizmetlerinin sona ermesindilk evvel ticaret stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilir.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Binance’in yaptığı listeleme ve delist duyuruları altcoin fiyatlarını dalgalandırıyor. birebir vakitte, çoklukla, listeleme duyuruları fiyat rallilerine niye olurken, delist duyruları ise devasa düşüşlere sahne olabiliyor. Binance’nin delist duyurusu yaptığı altcoin projelerinden Anchor Protocol (ANC) fiyatı da duyurudan etkilendi. Son 24 saatte yaklaşık yüzde 12’lik bir düşüş yaşadı. Altcoin fiyatı şuan 0,03256691 dolar düzeylerinden süreç görmeye devam ediyor.

Duyuruda ismi geçen altcoin’lerin meblağları düşüyor

BTC ve USDT süreç çiftlerinden deslit edilen Mirror Protocol (MIR) son 24 saatte yaklaşık yüzde 2 düştü. Altcoin fiyatı şuanda 0,03256691 dolar düzeylerinden süreç görmeye devam ediyor. Tonado Cash (TORN) da delist duyurusunda ismi geçen bir öbür altcoin. TORN fiatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 9 düştü. Fiyatı ise şuanda 3,95 dolar düzeylerinde. DeFi altcoin projesi YFII ise 1.222,20 dolar düzeylerinden süreç görüyor.

Binance, son günlerde epey fazla FUD ile karşılaştı. Ayrıyeten, kripto para piyasasındaki başkan borsaya karşı önemli suçlamalar yapıldı. birebir vakitte, kripto platformunun token’i BNB’nin kapitalizasyonunu olumsuz tarafta etkiledi. BNB, son yedi gün ortasında piyasa kıymetinin yaklaşık % 11’ini kaybetti. Bu düşüş altcoin’e has olmasa da, birinci 10’daki başka kriptolar da benzeri ve daha da makûs düşüşler yaşadığından, gerisindeki kaygı ayı piyasasının hayli ötesine geçiyor.