Bu Altcoin’e Değerli Fon Girişi: Analist Ralli Bekliyor!

SessizGozler

New member
Fantom (FTM) fiyat hareketi, altcoin piyasasının çoğunluğu üzere, kuvvetli satış baskısı ve ATH düzeylerinden büyük düşüşlerle karşı karşıya kalmaya devam ediyor. tıpkı vakitte, analist Jonathan Morgan’e nazaran taraf değişikliği ve genel eğilim yakında ortaya çıkabilir.

Fantom fiyatı, 2022’nin en düşük düzeylerinde yeni alıcılar buluyor

Fantom fiyatının epey farklı görünen bir 2022 Cilt Profili var. Bu haftadan evvel, 2022 Cilt Denetim Noktası 1.367 dolardı. Lakin, Mayıs ayının başından bu yana, Denetim Hacmi Noktası 0,777 dolardan mevcut süreç aralığına düştü. Bunu kıymetli bir gelişme yapan şey, yeni Denetim Hacmi Noktasının oluşması için geçen müddettir.

1.367 dolar olan evvelki Denetim Hacmi Noktası, yirmi bir süreç gününde tamamlandı. Yeni Denetim Hacmi Noktası, sadece altı süreç gününde oluştu. Bu, vaktin üçte birinden daha az bir müddetde, 0,777 dolar pahasında 1.367 dolardan daha fazla süreç gerçekleştiği manasına geliyor. Ek olarak, son yedi gündeki ortalama hacim 2022’de en yüksek düzeye ulaştı.

Hacimdeki artış tüm iştirakçiler için değerli bir ihtar işareti: Altcoin fiyatı ralli yapabilir

Hacim akışlarıyla birlikte Gann tahlilinde değerli bir vakit döngüsüdür. Gann tahlili, bir vakit döngüsü perspektifinden yeni ve genişletilmiş bir genişleme hareketinin yakın olma mümkünlüğünün yüksek olduğunu gösteriyor. Fantom fiyatı şu anda ATH düzeyinden 190. gün uzakta. Bu değerli zira Gann tahlilinde, tıpkı yılın 180 günlük Gann Döngüsü (180 gün ila 198 gün), 360 günlük iç yıl döngüsünde en kuvvetli ikinci döngüdür. Gann, bir enstrümanın 180 günden çok bir müddetdir trend olması durumunda, trendin dönüşümünün beklenen olduğunu söylüyor.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Jonathan Morgan, üst istikametli fiyat hareketlerinde 1,20 doların kritik olacağını düşünüyor:

Fantom fiyatında rastgele bir büyük ralli olması durumunda, rastgele bir üst istikametli hareket meydana gelmedilk evvel direnç muhtemelen 1,20 dolar bedel alanında bulunacaktır. Ayılar FTM’yi 2022’nin en düşük düzeylerine başarılı bir biçimde iterse, 0,50 dolarlık bedel alanı bir daha sonraki mümkün düşük olacak.