Bu Göğüs Coin Dev Duyuru Yaptı: Yarın Başlıyor!

SessizGozler

New member
23 Nisan Cumartesi günü, son derece tanınan göğüs coin Floki Inu’nun (FLOKI) gerisindeki takım, “Win for Crypto” isimli pazarlama kampanyasını ilan etti. 2022’nin birinci Londra pazarlama kampanyası 25 Nisan’da başlayacak.

FLOKI pazarlama kampanyası, 25 Nisan’da başlıyor

FLOKI Pazarlama Yöneticisi “Sabre”, “Son derece ağır bir biçimde çalıştık. Uzun vakittir çalışıyoruz. Ve büsbütün açık olmak gerekirse, burada kripto için bir galibiyetimiz var ve 2022’nin birinci Londra kampanyası için FLOKI’nin 25 Nisan Pazartesi günü Londra’ya geri döndüğünü duyurmaktan gurur duyuyorum,” tabirlerini kullandı.

FLOKI’nin Londra’daki birinci agresif ve öncü kampanyasından altı ay daha sonra FLOKI’nin “evrimleşmeye devam ettiğini, ekosistem büyümeye devam ettiğini ve Londra’ya dönüşümüzün diğer bir Viking istilasının kitlelerini meşgul etmek için epeyce geç kaldığını düşünüyorum” diyerek devam etti. Sabre, Londra’da nasıl bir tavır sergileyeceklerini aşağıdaki sözlerle anlattı:

Gerçek olanı yapmaya devam edeceğiz ve asla geri adım atmayacağız. Yani 100 otobüsle başlayacağız… Twitter’da yayınlayacağız… Karşıya geçmek istiyorsanız, bir dizi istasyonda 185 afişimiz olacak, fakat metrodaki 18 mega reklam panoları başşehrin en büyük istasyonlarından kimilerinde olacak.

First London campaign of 22’ will kick off 25th of April!

This campaign will take over London with 100 bus campaigns and cover The London Underground.

#Floki will once again reach MILLIONS in London during the campaign period! pic.twitter.com/45t6sJuVSP

— FLOKI (@RealFlokiInu) April 23, 2022

Göğüs coin projesindeki son gelişmeler

Kriptokoin.com
olarak da bildirdiğimiz üzere FLOKI, “halkın kripto para birimi” ve “dünyada en epey bilinen ve en epeyce kullanılan kripto para ünitesi olmayı hedefliyor”. FLOKI, hem Ethereum birebir vakitte BNB Chain’de bulunuyor. Floki Inu takımı, FLOKI tokenını kullanacak projelerden kimilerinin aşağıdaki üzere olduğunu söylüyor:

• Valhalla: FLOKI’nin PlayToEarn NFT Metaverse oyunu, Blockchain ve yükseltilebilir NFT’ler üzerinde A-seviye oyun mekaniğine sahip olacak.
  • FlokiPlaces: FLOKI’nin yakında piyasaya sürülecek olan NFT ve eser mağazası, NFT’ler ve kripto ile ticaret yapmanıza müsaade verecek.
  • Floki Üniversitesi: FLOKl’ın kripto eğitim platformu, kripto para ünitesi tecrübe seviyenizden bağımsız olarak gereksinimlerinize bakılırsa uyarlanmıştır.
  • Bu sırada FLOKI grubu, 19 Ocak’ta CertiK’ten bir güvenlik kontrolü talep etti ve sonuncu rapor 25 Şubat’ta teslim edildi.