Bu NFT Coin Yatırımcıları Dikkat: Grupta Sürpriz Ayrılık!

SessizGozler

New member
NFT coin eserleri geliştiren Blockchain teknolojisi şirketi Yuga Labs takımından sürpriz bir ayrılık haberi var. Kurucu isim Wylie Aronow, sıhhat niçiniyle müsaade bir süre projeden müsaade alacağını deklare etti.

Yuga Labs kurucu ortağı sıhhat kaygıları niçiniyle müsaade aldı

Apecoin’in (APT) gerisindeki şirket Yuga Labs’in kurucu ortağı Wylie Aronow, Twitter’da kendisine konjestif kalp yetmezliği teşhisi konulduğunu ve bir süreliğine tedavi olmak için müsaade aldığını deklare etti. 28 Ocak’ta 144.900 takipçisine gönderdiği bir Twitter gönderisinde Aronow, son birkaç ayda sayısız semptom yaşadıktan daha sonra kalp yetmezliği teşhisi konmasının akabinde güç bir adım atma sonucunın alındığını söylemiş oldu.

NFT teşebbüsçüsü, “hafifçe” semptomlarının hâlâ “sıklıkla olağan bir hayat” yaşamasına müsaade vermesine karşın, durumunun ağırlaşarak işini ikinci plana attığını söylemiş oldu. Yuga Labs kurucu ortağı, büsbütün güzelleşip günlük işlerine geri dönmeyi umduğu bir tarih vermedi.

Some heavy news: a few days ago I was told by my doctor I have congestive heart failure. Symptoms started last year out of the blue and I put off seeking help (like an idiot) so I could keep working. But after testing, my doctor called and asked me to radically change my life.????

— GordonGoner.eth (Wylie Aronow) (@GordonGoner) January 28, 2023

Aronow, iletisinde, “Birkaç gün evvel tabibim konjestif kalp yetmezliğim olduğunu söylemiş oldu. Semptomlar geçen yıl aniden başladı ve çalışmaya devam edebilmek için tedavileri ertelemiştim. Lakin testten daha sonra tabibim aradı ve ömrümü kökten değiştirmemi istedi”, diye yazdı.

Yönetim şurası üyesi ve stratejik danışman olarak kalmaya devam edecek

Aranow, idare heyeti üyesi ve stratejik danışman olarak kalacağını doğruladı. Son durumu, Aranow’u işsiz bırakan birinci tıbbi teşhis de değil. Yuga Labs kurucu ortağı, yirmili yaşlarında mesleğinde ilerlemesini engelleyen kronik bir hastalıkla uğraştığını deklare etti. Sonunda güzelleşip Yuga Labs’ı kurduğunda, geriye bakmak yoktu:

İyileştiğimde ve Yuga’ya başladığımızda, hayatta ikinci bir talihi boşa harcamak istemedim. Kendimi sonlarımı aşacak kadar zorladım. Neredeyse her gün, günde 12 saat çalıştım. Etrafımdaki her insanın tavsiyesini dinlemeli ve dengeyi aramalıydım.

Şimdiki hedeflerim, alabildiğim en uygun tıbbi tedaviyi almak ve uygunlaşmak.

NFT Coin projesi, önemli bir oyun geliştiricisini ağırlıyor

Aronow ayrıyeten şirketin yeni CEO’su, Activision Blizzard’ın eski lideri ve COO’su Daniel Alegre ile yakında çalışacak olmanın heyecanını da lisana getirdi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız Alegre, 2023’ün birinci yarısından itibaren Yuga Labs’a CEO olarak atandı.

Alegre, 2020’nin başından bu yana Call of Duty, World of Warcraft, Diablo, Overwatch ve Candy Crush üzere franchise’ların milletlerarası teslimatını ve ticarileştirilmesini denetleyen Activision Blizzard’ın Lideri ve Operasyon Yöneticisi olarak misyon yaptı. Alegre ayrıyeten 16’dan fazla harcadı. Orada mesleği boyunca şirketin Global ve Stratejik Paydaşlıklar Lideri, Alışveriş ve Ödemeler Lideri ve Asya Pasifik ve Latin Amerika Lideri olduğu Google’da birkaç yıl geçirdi.

Our incredibly talented friend and cofounder Wylie (@gordongoner) has the full support of the whole Yuga family as he embarks on his journey to get back to health. He will be staying on as a strategic advisor and board member. https://t.co/GQieMko3xr

— Yuga Labs (@yugalabs) January 28, 2023

Aronow, şu anda stratejik danışman olarak ne yapacağına dair rastgele bir detay vermezken, kısa mühlet evvel 8 Kasım’da NFT içerik oluşturucu telif hakları için yeni bir model önereceğini duyurmuştu.

Şirketin geliştirdiği en dikkat cazibeli NFT coin projeleri içinde CryptoPunks, BAYC, MeeBits ve Othersidemeta yer alıyor.