Büyük Gelişmeye Saatler Kala Bu Altcoin Boşaltılıyor!

SessizGozler

New member
Bitrue borsasındaki bu altcoin, token dağıtımına 24 saatten daha kısa müddette IOU’su %64’den çok boşaldı.

Bu altcoin dağıtımdan evvel düşüşte

XRP meraklısı Bill Morgan tarafınca yayınlanan bir ekran imgesine nazaran, Bitrue borsasındaki Flare token IOU’su son 24 saatte %64’ten çok düştü.

It has not been a great day for holders of the Flare token IOU on Bitrue exchange. pic.twitter.com/paQBVXaVOw

— bill morgan (@Belisarius2020) January 9, 2023

TradingView grafiğinde görüldüğü üzere, Bitrue’daki FLR/USDT çifti son iki gün ortasında büyük bir düşüş gördü. Token, şu anda süreç gördüğü 0,30 ABD dolarına geri dönmedilk evvel 9 Ocak’ta 0,15 ABD dolarına düştü. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere 8 Ocak’taki en yüksek düzeyi olan 0,53$’dan değerli ölçüde düşerek %33,24 daha düşük kalmaya devam ediyor.

Bitrue, FLR’ye sabitlenmiş IOU’ların ticaretini sağlayan birinci borsa oldu. ‘Gerçek’ FLR tokenleri 15 saatten daha kısa müddette dağıtılacaktır.

Flare token dağıtımı epeyce yakın

Flare’nin resmi Twitter hesabına nazaran, FLR token dağıtım aktifliğine yalnızca birkaç saat kaldı ve bugün saat 23:59’da UTC başlaması planlanıyor. Resmi evraklara nazaran Flare genel dağıtımı iki kısım halinde gerçekleşecek. Birinci %15, 12 Aralık 2020’de XRP tutan cüzdanlara token dağıtım aktifliği sırasında dağıtılacak.

Bu, FIP.01 yönetişim oylamasından evvel olacak ve bu token dağıtım etkinliğinde, borsalar ve şahsi saklama cüzdanları, tutulan her 1.0000 XRP için 0.1511 FLR alacak. Birinci halka açık token dağıtımının %66’sı token sahiplerine sunulduğunda, Flare Düzgünleştirme Önerisi 01 (FIP.01) için bir yönetişim oylaması tetiklenecektir.

The FLR Token Distribution event is just 24 hours away.

Join the #Flare team and guests on Twitter tomorrow. The distribution starts at 23:59 UTC sharp. The stream will start a few minutes before.#ConnectEverything pic.twitter.com/CLtmUird1Z

— Flare
☀
(@FlareNetworks) January 8, 2023

Buna, Çapraz Zincir Teşvik Havuzunun ödeme yapısındaki ve alıcılarındaki değişikliklerin yanı sıra Flare blok zincirinin mahallî tokeni olan FLR’nin dağıtımı ve enflasyonundaki ayarlamalar dahildir.

Bir blog gönderisinde açıklandıği üzere, halka açık dağıtım için tahsis edilen toplam altcoin ölçüsü, FIP.01’in geçilip geçilmemesine bakılmaksızın birebirdir: 28.524.921.372 FLR. Bu, tutulan her 1.0000 XRP için 1.0073 FLR oranına eşittir. Flare Network’e göre, tam FLR genel dağıtımı 36 ayda tamamlanacak.

XRP sahipleri FLR tokenleri alacak

Sosyal medya raporlarına göre, birtakım kullanıcılar şimdiden tokenlerini almaya başladı. Bu ortada FLR, tokeni daha kapsamlı bir biçimde tahlil etmek için daha fazla vakte gereksinimi olduğunu bildiren Binance ABD’de dağıtılmayacak ve listelenmeyecek.

FLR’nin merkezi borsalarda dağıtımı, XRP sahipleri içinde gerçekleşecektir. Proje tarafınca açıklanan formüle nazaran, birinci airdrop, fonun toplam boyutunun %15’i olacak ve kalan %85, daha evvel FLR Vakfı tarafınca öne sürülen teklife bakılırsa kullanılacaktır.

bu biçimdece, anlık manzaraya kadar tutulan her XRP için yaklaşık 0,15 FLR düşecektir. Bugünden itibaren toplam 4,28 milyar FLR dağıtılmak zorunda kalacak. Bu durumda, tokenlerin kalan %85’lik kısmının dağıtım şartlarını değiştirme önerisi reddedilirse, tutulan her XRP için yaklaşık 1 FLR airdrop yapılacaktır.

FLR niye XRP sahiplerine airdrop yapıyor?

Flare Network’ün temel maksadının, XRP için akıllı kontratlar dayanağı sağlama isteği olduğu söyleniyor. Bir hatırlatma olarak, XRPL’nin şu anda akıllı mukaveleler için lokal dayanağı yoktur. Bu niçinle XRP’de bu fonksiyonellik yoktur.

Flare, XRPL ve Ethereum üzere ağlar içinde iki taraflı köprüler oluşturarak bu sorunu çözer. Bunu yaparken, WETH’nin bir tıp muadili olan ve XRP sahipleri tarafınca bir akıllı kontrat yoluyla ihraç edilebilen yahut itfa edilebilen FXRP tokeni, kesintisiz çalışmayı sağlamak için verilir.