Deadpool’da Wolverine sürprizi… Ryan Reynolds haberi esprili bir görüntü ile duyurdu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Hugh Jackman, Deadpool 3 sineması ile bir daha Wolverine olmaya hazırlanıyor. Ryan Reynolds, sürpriz haberi bir görüntü ile duyurdu. Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan yeni sinemanın vizyon tarihi de belirli oldu.

Son olarak 2017 tarihindeki Logan sinemasında İhtiyar Wolverine karakterini canlandıran Hugh Jackman, Ryan Reynolds’ın ısrarlarına dayanamamış olacak ki yeni Deadpool sinemasında ikonik karaktere bir kere daha hayat verecek.

Reynolds, toplumsal medya hesaplarında yayınladığı yeni bir esprili görüntü eşliğinde yeni sinemasıyla ilgili paylaşım yaparken sonunda bir müddetrdir ortalıkta sav olarak dolaşan söylentilere son verdi ve sevindirici haberi deklare etti.

Son duyuruyla birlikte artık hayranları tarafınca epeyce daha fazla bir heyecanla beklenen Deadpool 3 sineması, 6 Eylül 2024 tarihinde vizyondaki yerini alacak. Daha evvel Marvel tarafınca çabucak hemen ismi açıklanmayan bir sinemanın 16 Şubat 2024’ten 6 Eylül 2024’e ertelendiği belirtilmişti. Reynolds’ın paylaşımıyla bir arada bahsedilen bu sinemanın hangisi olduğu ortaya çıkmış oldu.

Aslında Jackman’ın Deadpool 3 sinemasında yer alacağı, hatta sinemanın direkt Wolverine odaklı olacağı yıllar evvelden beri konuşulan bir mevzuydu. Disney’in Fox’u satın almadan evvel planlanan üçüncü sinema çalışmalarında bunun oldukçatan konuşulduğu, lakin satın alım daha sonrası bu planın suya düştüğü belirtilmişti.
 
Üst