Dogecoin Boğası: SHIB Yüzde 3.200 Yapacak!

SessizGozler

New member
En büyük Dogecoin (DOGE) boğası bile Dogecoin’in taklidi olarak piyasaya çıkan, lakin özgünü kadar tanınan olan Shiba Inu’nun (SHIB) mevcut fiyatından %3.200 daha üst tırmanabileceğini söylüyor.

Dogecoin boğasından dayanılmaz SHIB tahmini!

Kriptokoin.com
haberlerinde de yer verdiğimiz üzere bir Dogecoin boğası olan David Gokhshtein, Shabi Inu’nun mevcut fiyatından potansiyel olarak 0,001 doları bulabileceğini söylüyor. Bu, SHIB’nin mevcut kıymetinden %3.200’lük bir pompa manasına geliyor ve Gokshtein’in bunun mümkün olduğuna inanıyor.

Analist Çarşamba günü bir tweet’te, SHIB’nin 1 dolara ulaşıp ulaşmayacağından kuşku ettiğini, lakin 0,001 dolara ulaşacağından emin olduğunu yazdı:

SHIB’nin 1 doları vuracağına inanmıyorum, fakat 0,001 dolara dokunduğunu gorebiliyorum. Bu benim şahsi görüşüm. Ondan alacağım.

niye kendinden bu kadar emin?

Bu göğüs coin destekçisinin niye SHIB’nin 0,001 dolara ulaşacağını bu kadar olumlu olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Zira o bununla birlikte göğüs kripto’ların yeni yatırımcılar için kriptoya açılan “geçit” olduğuna inanıyor. Bunun sebebi, göğüs coin’lerin ekseriyetle birinci senelerında süratli üst istikametli fiyat hareketleri yaşaması. Bu da fazla parası olmayan yeni yatırımcılar için karlı olduğunu kanıtlıyor.

Örnek verecek olursak bahsetmiş olduğumiz Shiba Inu, yalnızca 2021 yılında bedeline yüzde 100 milyon ekledi. Sonuç olarak, ihmal edilebilir ölçüde para yatıran birkaç kişi milyoner yapıldı. Dogecoin ayrıyeten, bu sınıfta kripto satın almaya devam etmesi olası biroldukca yeni yatırımcıyı güçlendiren olağanüstü fiyat patlamaları yaşadı. Bu yüzden Gokshtein, Shiba Inu’nun yükselme yolunda olduğundan emin. Bugün erken saatlerde diğer bir tweet’te şunları yazdı:

Bitcoin konusunda epeyce optimistim, ancak her şeye açık fikirliyim. SHIB üzere projeler, Bitcoin’in kısmi satın alınabileceğini bilmeyen insanları alanımıza tanıtacak. Bu uygun bir şey. Üzücü değil. Düzgün. Hoşçakal.

SHIB nasıl gidiyor?

Shiba Inu, Nisan düzeltmesi oyalandığı için yakın vakitte öbür en güzel kripto para ünitelerinin yanında düşüş yaşadı. Piyasa toparlanma belirtileri gösterirken bununla birlikte yeşile döndü. İyileşmedilk evvel fiyat, Robinhood’da listelenmesinin akabinde 12 Nisan’da 0,00002977 dolara yükseldi. Yazının yazıldığı sıralarda fiyat 0,00002562 dolara kadar düştü, lakin Gokshtein’in iddiası gerçekleşirse, yakında yükselişe geçebilir.