Efsanevi Analist: Bu 3 Altcoin Büyük Rallileri Ateşleyebilir!

SessizGozler

New member
Tanınan Twitter analistlerinden Michaal van de Poppe, Chainlink (LINK) ile başlayan üç değerli altcoin projesinin geri dönüşün eşiğinde olduğuna inanıyor. Yakın tarihindeki tweet’lerinde Poppe, bu kriptoların bir trend değişimine hazırlandığını söylemiş oldu. Varsayımların mutlaklık bulundurmadığını unutmadan bakalım.

“Bu 3 altcoin ralli için trendi değiştirmeye hazır”

LINK’in fiyat davranışı telaş verici olsa da, kripto analisti 601.300 Twitter takipçisine, yakın gelecekte dayanak bulacağına ve rallileri tetikleyeceğine inandığını garanti ediyor.

En güzel durum değil lakin mevcut durum bu. Bu şartlarda, boğa devam etmedilk evvel 12.50 dolara gerçek bir baskı, akabinde düşüş eğilimi ve birkaç bir daha test öngörüyorum.

Yazının yazıldığı sıralarda Chainlink (LINK), gün ortasında yaklaşık %7 artışla 7.02 dolardan süreç görüyor. Geçen haftadan bu yana %15’in üzerinde kıymet kaybetti. Analistin işaret ettiği 12.50 dolara sıçrama %64’lük kazan manasına gelecek. Bu ortada LINK, 52.88 dolar ATH fiyatından %80’den çok bedel kaybetçiş durumda.

Analist VeChain’i (VET) de yakından izliyor

Van de Poppe çabucak sonrasında kurumsal tahlillere odaklanan bir Blockchain olan VeChain’i (VET) kıymetlendiriyor. VET tüm vakit içinderın en yüksek düzeyinden epey düşmüş bulunmasına karşın, kripto analisti ayı piyasasının sonuna yaklaştığına inanıyor.

Bu söylemek pek sıradan. 0.045 dolar civarında takviye kayboldu ve fiyat 2020’de evvelki döngünün doruğuna yanlışsız kaymaya başladı. Çok fazla direnç ve biraz yan hareket bekliyorum. Ayı piyasası sona yaklaşıyor olmalı.

Van de Poppe son olarak, yeni kuşak bir görüntü paylaşım Blockchain ağı olan Verasity’e (VRA) bakıyor. VET fiyatının kıymetli bir ayı piyasası yaşadığı gerçeğine karşın, Poppe VRA’nın dönmedilk evvel daha düşük düzeylerini bir daha test edeceğine inanıyor.

Son taban 0,0035 dolar olabilir, fakat bunu piyasa yapısı belirleyecektir. Genel olarak, düşüş eğilimini bir daha test etmek için üst istikametli süratte 0.012 dolara gerçek %40-60’lık bir artış bekliyorum.

Verasity yazım sırasında sırada 0.008221 dolardan süreç görüyor. Kriptokoin.com olarak bu haberde tüm altcoin piyasasını etkileyen LUNA ve UST çöküşünden son gelişmelere yer verdik.