Efsanevi Analist, Düşüşte Toplanacak 5 Altcoin’i Duyurdu!

SessizGozler

New member
Tanınan kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve öteki üç altcoin projesinin düzeltme devam ettikçe en yüksek risk-ödül oranlarından kimilerini sunduğunu söylüyor.

Analiste bakılırsa Cardano, Chainlink ve üç ek altcoin bu ay toplanabilir

Yeni bir strateji oturumunda, Michaël van de Poppe, Cardano’nun talep alanının 0,70 dolar aralığında olduğunu ve 1,00 doların üzerine çıkma potansiyeli olduğunu söylemiş oldu:

bu biçimde bir senaryoda 1.00 doların üzerine hareket arıyoruz. Bu şayet olmazsa, 0,38 dolar civarında bir daha sonraki düzeye bakıyorum, lakin yatırım için Cardano’ya girmek istiyorsanız bu ikisi düzeye dikkat edin.

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e bakan Van de Poppe, LINK’in şu anda uzun vadeli yatırımcılara potansiyel olarak olumlu getiriler sağlayabilecek bir pozisyonda olduğunu söylüyor:

Portföyüme Chainlink’i dahil etmek istiyorum ve bunu buradan 7 dolara kadar biriktirmeye başlamak istiyorum. Ortalamayı 9 dolara geçerseniz LINK’in ATH’si 52 dolardır. Aşağı taraflı risk yaklaşık %30 ila %50 ise, üst istikametli potansiyel en az %500. Proje temelde hala uygun gidiyorsa, bunun her vakit bir artı olduğunu düşünüyorum.

Van de Poppe ayrıyeten, Curve Finance CRV’yi de yakından izliyor

Analiste bakılırsa, kuvvetli bir kırılma için kâfi yükseliş momentumu oluşturmak için CRV dayanak düzeyi 1,93 doları tutmalı. CRV bu düzeyin üzerinde kaldığı sürece analist şu senaryoya işaret ediyor:

1.93 doların üzerinde kaldığımız sürece, hareket etmeye devam edeceğiz üzere görünüyor ve burada yaklaşık 2.20 dolar civarında bir öteki daha yüksek taban gerçekleşirse, büyük ihtimalle 3.00 doları sonucuz. daha sonra 3.50 dolar testine bakıyoruz ve potansiyel olarak burada 6.00 doları kırmak için istekli olduğumuz bir devam var.

Sırada, SKALE (SKL) var. Van de Poppe, boğaların kıymetli bir fiyat alanını kurtarmayı başarması durumunda SKL’nin potansiyel olarak 5x’lik bir ralliyi ateşleyebileceğini söylüyor:

Bu bölgeye 0,10 ila 0,13 dolar içinde girersek, yatırım tezi burada birikmeye başlar, zira bahtımız yeniden koştuğumuzda 0,30 doları alırız ve büyük olasılıkla bunları da almaya başlarız. (0,40 dolar) 0,60 dolara yeni bir koşuya odaklanıyor. Buna bakarsanız, kesin tez ve sonuncu görünüm size %400’lük bir koşu getirecektir.

Analistin radarındaki son altcoin: VeChain (VET). Van de Poppe, VET’nin 0,039 doların altında bir taban oluşturduğunu gördüğünü söylüyor:

Bu senaryolardan rastgele birini alıyorsak, büyük olasılıkla bir daha sonraki süreç bizi 0.15 yahut 0.12 dolara getirecek.