Efsanevi Borsacı: DOGE ve Bu 2 Altcoin Yok Olacak!

SessizGozler

New member
Ünlü bir borsacı ve TV gösterisi Mad Money’nin sunucusu Jim Cramer, kripto paralara yönelik olumsuz yorumlarıyla gündeme geldi. Bilhassa DOGE, Litecoin (LTC) ve XRP’ye yönelik tenkitlerini deklare etti. İşte detaylar…

Jim Cramer: Kimse kripto paralara ilgi göstermiyor

CNBC sunucusu, XRP ve öteki kripto varlıkların silineceğine inandığını belirtti. CNBC’nin Mad Money gösterisinin muharriri ve sunucusu Jim Cramer, Ripple’ın lokal token’ı XRP de dahil olmak üzere kripto varlıkları küçümseme “kampanyasına” devam ediyor. Kriptolar hakkında zalimce sesini yükseltmeye devam ediyor. Cramer kısa bir süre evvel, finansal sahnedeki tüm risk varlıklarına işaret etti. Kimsenin onlara daha fazla ilgi gösterdiğini görmediği için kripto para üniteleri, bilhassa de XRP konusunda olumsuz olduğunu deklare etti.

Medya kişiliği, en son bir CNBC Squawk Box kısmında konuştu. Bu platformda kripto para üniteleri hakkındaki son açıklamalarını yaptı. Cramer, yatırımcıların Nasdaq Composite ve S&P 500 de dahil olmak üzere birden fazla endeksin şok edici düşüşlerine işaret etti. Bunların pazar çapında satışlardan muzdarip olması niçiniyle pay senetlerinin çoğundaki düşük performans hakkındaki görüşünü deklare etti. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere pay senetleri şu anda 2008’den bu yana en makus yılını yaşıyor.

Cramer: XRP, Litecoin ve DOGE için “olumsuz” beklentilerim var

Son vakit içinderdaki düşüş atmosferine ait görüşü sorulduğunda Cramer, bir toparlanma olacağına inandığını söylemiş oldu. Bilhassa ham petrol üzere varlıklarda düşüş eğilimi göstermediğini belirtti. Bunun yerine Cramer, XRP de dahil olmak üzere birkaç kripto varlığından bahsederek kriptolar konusunda düşüş eğilimi gösterdiğini deklare etti. Cramer’a göre, bu varlıklar muhtemelen silinecek. Zira artık kimse bu coinleri satın almayacak. Cramer, aşağıdaki sözleri kullandı:

Fed ne yaparsa yapsın her şeyin bittiğini, hiç bir şey yapamayacaklarını söyleyen yeni bir küme insan var. […] S&P sayılarına bakıp ‘ah, işler hakikaten kötü’ diyorlar ve ben buna inanmıyorum. Her gün sahiden enteresan fırsatlar olduğunu düşünüyorum. Bence kripto konusunda olumsuz düşünebiliriz. Lakin petrol konusunda düşüşte değilim.

XRP, Litecoin ve Dogecoin üzere kripto varlıklar konusunda olumsuz olduğunu kaydetti. Cramer, “Onları alan kimseyi çabucak hemen bulamadım,” diye ekledi. Ayrıyeten, kripto varlıklarının silinmeye mahkum olduğunu argüman etti. En son yorumlar, Cramer’in kripto para üniteleri hakkındaki olumsuz kelamlarından kimileri. CNBC sunucusu birfazlaca kere kripto varlıklara, bilhassa de XRP’ye göz atmak için her fırsatı değerlendirmiştir. Geçen Perşembe günü Cramer, XRP ve öteki kripto varlıkları, hepsini, “dev bir dolandırıcı” olarak nitelendirdi.