Emrah Serbes sonunda görüntülendi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Emrah Serbes, tutuklandığı gün yaptığı “Benim adım Emrah Serbes, sonunda ‘t’ yok” açıklamasıyla hafızalara kazınmıştı.

2021’DE TAHLİYE OLDU

“Behzat Ç” kitaplarının da muharriri olan senarist Emrah Serbes, evvelki akşam Beşiktaş’ta, yanında asistanıyla görüntülendi. 2017’de 13 yıl 4 ay mahpus cezasına çarptırılan Serbes, 2021’de COVID-19 önlemleri kapsamında tahliye olmuştu.

YAZMAYA YÖNELDİM

Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine nazaran cezaevi daha sonrası gözlerden uzak bir hayat süren Emrah Serbes, evvelki akşam bir pilavcıdan çıkarken objektife yansıdı. Artık yalnızca yazmaya yöneldiğini lisana getiren Serbes, daha fazla konuşmak istemedi, asistanıyla birlikte uzaklaştı.

NE OLMUŞTU?

Emrah Serbes, 22 Eylül 2017’de bir arkadaşıyla birlikte Bodrum’a giderken İzmir’de bir araca geriden çarpmış, araçtaki üç kişi ömrünü kaybetmişti. Kazadan daha sonra Serbes’in yanındaki arkadaşı, direksiyonda kendisinin olduğunu belirterek teslim oldu.

sonrasındasında aracı Emrah Serbes’in kullandığı ortaya çıktı. Serbes kazadan 1 hafta daha sonra cürmünü itiraf etti. Tutuklandığı gün kameralara “Benim adım Emrah Serbes, sonunda ‘t’ yok” diyen Serbes, kaza sırasında alkollü olduğu da anlaşılınca 13 yıl 4 ay mahpus cezasına mahkûm edildi.