GoChain Nedir? GO Ne İşe Fayda?

SessizGozler

New member
GO, güvenlik ve şeffaflık imkanları sunduğunu tabir eden GoChain platformunun Token’ıdır. Platformdaki açıklamalarına göre ön sırada gelen kuruluşlar ve hükümetler, uygulamalarını süratli ve sürdürülebilir Web3 tabanlı Blockchain protokolü olan GoChain üzerinde çalıştırmaktadır. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “GoChain nedir?” sorusuna cevap vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm hususlara değineceğiz.

GoChain nedir? GO ne işe fayda?

GoChain, “Dünyayı Blockchain ile değiştirmek hiç bu kadar sıradan olmamıştı” savıyla yola çıkmaktadır. Akıl çağına girdiğimizin de bilhassa altını çiziyor. Platform açıklamalarına göre bilhassa iş başkanlarının %77’si, Blockchain teknolojisini benimsemedikleri takdirde rekabet avantajını kaybedeceklerine inanıyor. GoChain Blockchain tahlilleri, tedarik zincirleri, global ticaretler ve milletlerarası ödemelere dünyanın besin tedariklerine ve daha fazlasına inanç ve şeffaflık getirmektedir.

Platformun sağladığı hizmetler neler?

• Blockchain’in rastgele bir tahlilinin kişisel olarak oluşturulması: GoChain, Blockchain’de rastgele bir şey inşa etmek isteyen herkes için mümkün olan en yeterli geliştirme tecrübeleri sağlamaya çalışmaktadır.
  • Birlik halinde tahliller oluşturmak için uzmanlarla görüşmek: Rastgele bir Blockchain uygulaması oluşturmak isteyen kullanıcılar her vakit uzmanların dayanağından yararlanabiliyor.
  • Mevcut olan uygulamaların GoChain ile entegrasyonu: Web3 için oluşturulan her şey çarçabuk GoChain’e bir daha dağıtılmaktadır. beraberinde sürat, düşük süreç maliyeti ve güç tasarrufu avantajlarından yararlanır. ETH’den GO Coin’e geçmek, yalnızca RPC URL’sinde ve bir daha dağıtımda yapılan bir değişiklik olarak nitelendirilirmektedir.
  • GoChain; Genel Blockchain, Özel Blockchain ve Hibrit Blockchain olmak üzere 3 adet Blockchain’i kullanıcılarına sunmaktadır.
GoChain nasıl satın alınır?

GoChain ile şu anda süreç yapılan en büyük borsalar; Binance, KuCoin, Upbit, Gate.io, Bithumb’dur. Coin satın almak için ise bu kademeler izlenmektedir:

Öncelikle birinci adım olarak seçtiğiniz GO listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. sonrasındasında hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir başka adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Öbür adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca GO seçin ve alım buyruğu oluşturun. Sağlam hesaplarınızda saklayın.