Hakkında “Aramaması beni fazlaca üzdü” denmişti… Ayta Sözeri’den birinci açıklama

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, geçen haftalarda akciğer kanseri tedavisi görmeye başladı. Bu süreçte sevenlerinin ağır ilgisiyle karşılaştığını belirten Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisini aramayan Nükhet Duru ve Ayta Sözeri’ye kırıldığını deklare etti.

Sözeri, Çağlayan’ın paylaşımından daha sonra sessizliğini bozdu. Ünlü müzikçi ve oyuncu, husus ile ilgili şu biçimde konuştu:

“Armağan’ın paylaşımını bir arkadaşım attı. Ben bu biçimde şeylere nasıl karşılık vereceğimi bilmiyorum. Ömrü boyunca sevdiklerini kaybetmiş bir insan olarak sevdiği rastgele bir şeyi kaybetmek istemeyen biriyim. Armağan Çağlayan hasta değil diye düşünmek istiyorum. Aradığım vakit da ne söylemem gerektiğini bilmiyorum. O yüzden de aramadım.

Armağan haklı mı? Yerden göğe kadar haklı. Bir de nitekim benden bu telefonu beklediğine de inanamadım. Yani ben bu kadar pahalı miymişim Armağan Çağlayan için? Bundan daha sonra her saat başı kendimi affettirene kadar arayacağım”

NE OLMUŞTU

Armağan Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kendisini aramayan isimlere şu biçimde sitem etmişti:

“Şimdi saçma sapan kaprislerimle bir dakikanızı alacağım. Hastalığım sırasında o kadar fazlaca arayan soran yazan oldu ki, açıkçası bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Hepinize minnettarım. Ancak iki kişinin aramaması beni epeyce üzdü birisi Nükhet Duru, başkası Ayta Sözeri. Bu sitem değil. Sitem etmeye hakkım yok esasen. Bu yalnızca, kendi hudutlarımı daha düzgün çizmek için kendime bir ihtar. Hepimize minnettarım. Sonsuza dek… En sevdiklerimizin, ufacık tefecik sevdiği olamıyoruz kimi zaman! İnsan kırılıyor.”