İddiaları Çıkan Analistler 2 Altcoin Duyurdu: 32x Yapabilir!

SessizGozler

New member
Bazı varsayımları çıkabilen kripto para analistleri, yükseliş beklediği iki altcoin projesini deklare etti. Yükseliş beklentileri içinde 32 katlık bir artış üzere büyük sayılar yer alıyor. İşte detaylar…

Analist, tanınan altcoin Litecoin için yükseliş eğiliminde

Yakından takip edilen bir kripto analisti, uçtan uca ödeme ağı Litecoin’in (LTC) son birkaç haftadaki yatay fiyat hareketine karşın yükseliş eğilimi göstermeye devam ettiğini söylüyor. Yeni bir görüntü güncellemesinde, takma isimli kripto traderı DonAlt, Litecoin’in Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı bir daha sonraki ayağı için hazırlanıyor olabileceğini söylüyor. Litecoin’in üste gerçek kuvvetli bir atak yaptığına ve biraz yatay devam ettiğine işaret ediyor. Lakin bu yatay görünümün ardında aslında yükseliş olduğuna dikkat çekiyor. Analist, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Litecoin üste hakikat kuvvetli bir atak yaptı, biraz yatay hareket var. Üste gerçek öteki bir kuvvetli hareket ve dürüst olmak gerekirse, üst hareketle karşılaştırıldığında fazlaca küçük olan iki kırmızı hafta. Bir bakışta, bunun temelde yanlara hakikat gittiğini bakılırsabilirsiniz. Sol tarafı kaldırırsanız, bu tipik bir boğa piyasası davranışı üzere görünüyor, burada büyük üst hareketleriniz var, akabinde yeniden üst [doğru] genişlemedilk evvel sığ geri çekilmeler oluyor.

Litecoin’de “sığ bir geri çekilme” var

Şu anda LTC/BTC çifti, yazının yazıldığı sırada, 2022’nin en düşük düzeyi olan 0,001716 BTC’den (29,05 dolar) yaklaşık yüzde 155 artışla 0,004375 BTC (74,06 dolar) için el değiştiriyor. Stratejist, Litecoin’in başka kripto varlıklara kıyasla bakılırsaceli bir güç gösterdiğini söylemeye devam ediyor. Lakin, altcoinin bir daha yükselmeye başlamadan evvel en az bir yahut iki hafta daha yatay ticaret yapmasını beklediğini söylüyor. Analist, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Açıkçası, beş ya da altı hafta boyunca sahiden epeyce kuvvetli bir şey olunca, bunun aksi gittiği bir vakit oluyor. En âlâ ihtimalle, işlerin çılgına döndüğü, temelde ikiye katladığınız ve akabinde yüzde 30 geri çektiğiniz vakit içinder da vardır. Lakin bu durumda, Bitcoin çiftinde epeyce oldukca sığ bir geri çekilme var, bu yüzden bununla nitekim ilgilenmiyorum. Ben de sürat konusunda hakikaten endişelenmiyorum. Bir daha sonraki hamleyi alırsanız, bir daha sonraki hamleyi yapmadan evvel bunun bir yahut iki hafta daha yatay gitmesini beklerdim. Bu yüzden sahiden endişelenmiyorum, dürüst olmak gerekirse.

Credible Crypto, bu altcoin projesine dikkat çekti

Diğer yandan, anonim kripto analisti CredibleCrypto, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Curve DAO’daki lokal token CRV’nin bir daha sonraki boğa piyasasında patlama potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Hatta uzman, bu coin’in “muhtemelen yüzde 3.000’den çok ralli yapacağını” öne sürüyor. Credible, ralliyi doğrulamak için birinci fiyat gayesini 1 dolar olarak belirledi. Akabinde birinci direnç fiyat düzeyini 2-3 dolar içinde belirledi.

Analist, CRV’nin 13 ila 14 milyar dolar içinde bir piyasa bedelini hak ettiğini belirtmekte. Bunun da yaklaşık 20 dolarlık bir fiyat vereceğini söylüyor. bu biçimde bir fiyat artışı, CRV’nin şu anki 0,61 dolarlık fiyatından kabaca yüzde 3,178 çıkara iter.

Spot CRV varlıklarımda önemli biçimde sular altında kalmama karşın, inancım bir nebze olsun sarsılmadı. Hala CRV’nin bu döngünün son kademelerinde en düzgün performans gösterenlerden biri olacağını düşünüyorum.

Credible, Bitcoin tahlili de yaptı

Credible ayrıyeten Bitcoin’e (BTC) odaklanıyor. Traderların düşüş eğilimi göstermesine, uzun bir konsolidasyon periyodu beklemesine karşın, BTC’nin varlığının 2023’te rekora ulaşacağını söylüyor. Yakın vadede ise yükseliştilk evvel 16.300 ila 16.500 dolar düzeylerini görme ihtimalimize işaret ediyor. Analist, aşağıdaki sözleri kullanıyor:

2023’te benim dışımda yeni tüm vakit içinderın en yüksek düzeyi (ATH) bekleyen büyük hesaplar var mı? Gördüğüm kadarıyla fikir birliği, halving daha sonrası 2024/2025’te yeni bir ATH için yeniden yükselmeye başlamadan evvel bu düşük düzeylerde altı aydan fazla bir konsolidasyona gereksinimimiz olduğu tarafında.

Analistlerin evvelki tahminleri

Bu yazımızda yer verdiğimiz kripto para analistleri, aslında biroldukça varsayımıyla ünlü. Örneğin CredibleCrypto 2018’de XRP’nin 0,168 dolara düşeceğini söylemiş oldu. Lakin akabinde 0.20 doların üzerine yükseleceğini de kestirim etti. 2020’nin Mart ayında Credible Crypto, bir düzeltmenin ardından XRP fiyatının büyük bir yükselişe geçeceğini gerçek iddia etti. Diğer yandan analist, 2021’in Haziran ayında Bitcoin’in düzeltme yapmadan evvel 50.000 doların üzerine çıkacağını da öngördü. 8 Kasım’da Bitcoin 67.000 doların üzerine çıktığında analist, BTC’nin gerileme yaşayacağını öngörmüştü.

DonAlt ise Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, geçtiğimiz senelerda, Bitcoin varsayımıyla gündeme geldi. 2020’nin Mart ayında görülen 6.100 doları bildi. Ayrıyeten, Ocak ayının başında Bitcoin’in yüzde 44 yükseleceğini yanlışsız öngördü. 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı tepeyi belirledi.