İstanbul’da taksiciyi tekmeleyen bayan yolcu kamerada

KozmikRüya

New member
İstanbul Nişantaşı’ndan taksiye binen bir bayan yolcu, teze bakılırsa bir süre daha sonra sürücü Enver Kaya’ya hakaret etmeye başladı ve 50 liradan fazla para vermeyeceğini söylemiş oldu.

Sürücü Kaya’nın taksimetrenin 50 lirayı geçtiğini belirtmesi üzerine daha da öfkelenen bayan bu defa ‘beni götüreceksin’ diye bağırmaya başladı.

Karakolun yolunu tutan taksiciyi darbetti

O sırada aracını durduran sürücü yolcunun aşağı inmesini istedi. bayanın, ‘İniyorum sana da ödeme yapmıyorum’ demesiyle sonlanan Kaya, direksiyonu karakola gerçek kırdı, bir yandan da o anları cep telefonuyla kayda almaya başladı. Görüntülendiğini fark eden bayan ise camları ve sürücünün başını tekmeleyip telefonunu elinden aldı.

‘Kaçtı’ savı

DHA’nın haberine göre, araçtan indirmediği müşteriyle karakola giden sürücü, hanımın karakol bahçesinden kaçtığını argüman etti.

“Kendi kendine artta yatıp olay çıkardı”

Olayı anlatan Kaya, “Ben size hizmet veriyorum ancak siz bana ödeme yapmayacağınızı söylüyorsunuz deyince bana ‘beni götüreceksin’ dedi. Tünel çıkışında dörtlülerimi yakarak aracı durdurdum. Bana ‘ben iniyorum sana da para vermiyorum’ dedi. Hanımefendi benim paramı verin dedim. ‘Vermiyorum alabiliyorsan al’ dedi. Ben aracımı karakola hakikat götürdüm. Benimle ilgili bir şikayetiniz var ise karakolda şikayetçi olursunuz dedim. Kendi kendine otomobilin ardında yattı. Camları tekmelemeye başladı. Cep telefonu kameramın açık olduğunu görür görmez bana tekme atmaya başladı. En son olarak saçımı tuttu çekti. Telefonumu aldı. Telefonumu alınca ben afalladım. Kaydım her şeyim orada.” diye konuştu.