Johny Depp ve eski eşi Amber Heard’ün milyonluk davası bugün başlıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Amber Heard’a İngiltere’de açtığı davayı kaybeden Johny Depp, bunun üzerine Amber Heard’e dava açtı. Oyuncu Johny Depp, eski eşine toplamda 50 milyon dolarlık iftira davası açtı.

Amber Heard ise buna karşılık 100 milyon dolarlık karşı davayla yanıt verdikten daha sonra anlaşamayan ünlü çiftin davasının bugün görüleceği bildirildi.

İKİ yıl evli kalan Johnny Depp (58) ve Amber Heard (35) mahkemeye çıkmaya hazırlanıyor.

Ünlü çiftin evliliği Amber Heard’ün, Johnny Depp’ten şiddet gördüğü istikametindeki suçlamaları niçiniyle bitmiş, ünlü aktör bu suçlamalara karşılık İngiltere’de “iftira” davası açmıştı.

Johny Depp, kendisini “eşini döven biri” diye niteleyen 2018 tarihindeki haber niçiniyle The Sun’a ve gazetenin baş editörü Dan Wootton’a dava açmıştı. Lakin İngiltere’deki her iki dava da Johnny Depp aleyhine sonuçlanmış, mahkeme Amber Heard’ün haklı olduğuna karar vermişti.

YAŞADIKLARIMIN AYRINTILARINI PAYLAŞMAK ACI VERİYOR

Amber Heard olaylardan daha sonra yaptığı açıklamada, “Johnny, Washington Post’ta mesken içi şiddet ve istismar tecrübelerimi paylaştığım yazım için bana dava açtı. Yazıda onun ismini hiç kullanmadım. Yalnızca kuvvetli erkeklere karşı konuşan bayanlar için bunun bedelinin ne olduğuna dair fikirlerimi lisana getirdim. Umarım bu süreç sonuçlanır ve yolumuza devam edebiliriz. Johnny için daima sevgi besledim ve tüm dünyanın gözü önünde geçmişte yaşadıklarımızın bilgilerinı paylaşmak bana acı veriyor.” diye konuştu.