Kanye West’ten ayrılık daha sonrası açıklama: “İçkiye ve küme sekse düştüm”

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Komplo teorileriyle tanınan Alex Jones’un podcast’i Infowars’un son kısmına konuk olan West, ayrılıktan daha sonra hayli fazla içki içmeye başladığını ve küme seks yapmaya geri döndüğünü “Eşimi, ailemi kaybettikten ve artık konutumda kelam sahibi olmadıktan daha sonra hüsrana uğradım ve kendimi şeytana teslim ettim. Bir bakmışsınız yılbaşı partilerinde küme seks yapıyorum.” sözleriyle deklare etti.

Realite gösteri yıldızı Kardashian’ın kimi şeyleri yapmaya zorlandığını öne süren West, şu sözlerle devam etti:

“Kim, seks kaseti işine itildi, Pete Davidson’la şöminenin önünde seks yaptığını söylemeye zorlandı.”

Ünlü rapçi, Kardashian ailesinin realite gösterisinin yayımlandığı Hulu ve Disney’den bahsederek “Onlar seni sevmiyor Kim. Meskene dön. İsa’ya dön” diyerek eski eşine seslendi.

Ardından tabirlerini dini bir istikamete çeviren West, “Tanrı’ya yönel, İsa’ya yönel. Git Tom Brady’yle evlen ancak evlen ve platformunu ailelerin bir ortada kalmalarını sağlamak için kullan” dedi.

HER AY 200 BİN DOLAR

West ve Kardashian birinci boşanma başvurusunu Ocak 2021’de yapmıştı. İkili bir müddetdir resmen bekar olsa da boşanma kaideleri çabucak hemen netleşmemişti.

Taraflar bu hafta uzlaşmaya vardı ve West’in Kardashian’a çocuklar için her ay 200 bin dolar ödemesine karar verildi.

Ünlü rapçi tıpkı podcast yayınında Nazi önderi Adolf Hitler’i övmesiyle de reaksiyon görmüştü.

“Hitler’de yeterli şeyler görüyorum” diyen West, 1 Aralık’taki yayından daha sonra da Nazilerin sahiplendiği svastika sembolüne misal bir görseli Twitter’da paylaşmıştı.

Twitter’ın yeni CEO’su Elon Musk, “Elimden geleni yaptım” diyerek West’in hesabının askıya alındığını duyurmuştu.