Kanye West’ten reaksiyon çeken kelamlar: Hitleri beğeniyorum

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kim Kardashian ile olaylı biten evliliğinin yanı sıra açıklamalarından dolayı sık sık isminden kelam ettiren rapçi Kanye West, ABD’li podcast imalcisi Alex Jones’un programına konuk oldu. Rapçinin usulünün yanı sıra kelamları de reaksiyon çekti.

bir süre evvel Yahudi aykırısı ırkçı tabirler kullanan ve bu yüzden hem biroldukca markayla iş birliği son bulan ve Twitter hesabı kapatılan West, canlı yayına yüzünü büsbütün kapatan siyah bir maske taktı. Kamera karşısına çıkan West, kelamlarıyla de dikkat çekti.Yayına maske ile çıkan Kanye West

“HİTLER’İ BEĞENİYORUM”

Elinde bir İncil ile kameraların karşısına çıkan West, “İnsanlar Nazileri kötülemeyi bırakmalı. Hitler 6 milyon kişiyi öldürmedi bu istatistiksel bir yanlış. Ben burada şoke edici olmak istemiyorum. Hitler’i beğeniyorum. Soykırım o denli olmadı” dedi.

“HİTLER HAKKINDA UYGUN ŞEYLER DE GÖRÜYORUM”

Hitler’in 6 milyon Yahudi’nin vefat buyruğunu vermediğini argüman eden West, “Ben Hitler hakkında yeterli şeyler de görüyorum. herkesin masaya bir kıymet getirdiğini düşünüyorum, bilhassa de Hitler’in. Almanya, bir noktada düzgün bir önder tarafınca yönetildi” sözünü kullandı.

Bazı zihinsel sıhhat sıkıntıları olduğunu söyleyen 45 yaşındaki West, bipolar teşhisi konduğunu da belirtti.