Milyonluk Aboneli Analist, 4 Altcoin Duyurdu: Satın Aldım!

SessizGozler

New member
Popüler bir kripto para kanalı olan Coin Bureau’nun Guy takma isimli sunucusu, altcoin portföyünü deklare etti. Analistin portföyünde, Ethereum’un Merge güncellemesinden etkilenmesi beklenen coin’ler de vardı. İşte detaylar…

Coin Bureau, altcoin portföyünü deklare etti

Kriptokoin.com
olarak da bildirdiğimiz üzere Ethereum Merge’ü bugün, TSİ 09.43 civarı gerçekleşti. Coin Bureau sunucusu Guy da kripto para portföyünü Merge’e yönelik güncellemiş üzere duruyor. Analist, Merge’ün planlandığı üzere gitmemesine karşın tedbir alsa da, bir daha de gerçekleşeceğine emin olduğunu söylemişti. Merge, analistin beklediği üzere problemsiz bir biçimde gerçekleşti. Kasvet yaşanmayacağına dair inancı niçiniyle, son birkaç hafta içerisinde varlıklarına Lido DAO (LDO) ve Lidı Stake Ethereum (STETH) eklediğini deklare etti.

Bunların, portföyünün yalnızca yüzde üçünü oluşturduğunu aktardılar. Analistin portföyünde ETH, yüzde 41’in çabucak altında bir tartı oranı ile en büyük ferdî varlığı olmaya devam ediyor. Artık, başarılı bir merge’ün LDO, STETH ve ETH için güzel bir haber olduğunu söylüyor. Lakin fiyatların “gerçekten, lakin gerçekten” yükselmediği takdirde satış gerçekleştirmeyeceğini söylüyor.

Analist, Solana için de iyimser

Coin Bureau sunucusu sonrasındasında ETH rakibi Solana’yı (SOL) ETH ağındaki rastgele bir soruna karşı en uygun layer-1 müdafaa olarak işaret ediyor. Analist, odak noktasının her vakit uzun vadeli olduğunu belirtiyor. “Dürüst olmak gerekirse, hiç bir vakit sahiden ticaret yapan biri olmadım,” diyor. Lakin her ihtimale karşı, “herhangi bir sorumlu kripto sahibinin yapması gerektiği gibi” hareket ettiğini söylemiş oldu. Bir satın alma fırsatı bulma mümkünlüğünü göz önünde bulundurmak için stablecoin bulundurduğunu belirtti.

“Şimdi, benim stablecoin’lerini USD Coin’de (USDC) tutuyorum. Kısa mühlet evvel biraz daha SOL satın almak için bunun bir kısmını kullanmaya karar verdim,” dedi. Temel olarak analist, Solana’nın son vakit içinderdaki çabalarına inandığını söylüyor. Solana, merkezi olmayan finans (DeFi) tahlilleri sağlamayı emeller. Blockchain teknolojisinin müsaadesiz tabiatına dayanan, çok fonksiyonel bir açık kaynak projesidir. Projeyle ilgili fikir ve birinci çalışmalar 2017 yılında başlamıştır. Lakin, Solana, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafınca Mart 2020’de resmi olarak başlatıldı.

Yazım sırasında SOL, yüzde 4.5’lik bir yükseliş ile 34.65 dolar düzeylerinden el değiştiriyor. Kripto para ünitesi, son 24 saatte 32.88 dolar ile günlük düşük düzeylerini kaydetmişti. Bu sırada Ethereum Merge’ün akabinde ETH’nin kıymeti epeyce büyük bir değişim yaşamadı. ETH, yüzde 1.4’lük bir yükseliş kaydetti. Şu anda, 1.631 dolar düzeylerinden el değiştiriyor.