Nagihan Karadere, iki kanser cinsine birden yakalandı: Dünyam başıma yıkıldı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
TV8 ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor müsabakasıyla bilinen Nagihan Karadere’den sevenlerini üzen haber geldi. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın ‘Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı ki?’ dediği Nagihan Karadere, kanser olduğunu açıklamıştı.

Karadere’nin 2 kanser tipine birden yakalandığı ortaya çıktı. Karadere, rahim ve göğüs kanserine yakalandığını deklare etti.

Geçen haftalarda kanser olduğunu öğrenen Karadere süreç hakkında şöyleki konuştu:

“İlk duyduğumda dünyam başıma yıkıldı. Gençliğimin baharındayım ve çocuğum var. Vefattan korkmuyorum açıkçası lakin planlı olan bir şey insanı hakikaten ürkütüyor. Ağladığım vakit içinder epeyce oldu. Lakin kuvvetli olmak zorundayım. Yalnızım sanıyordum ancak epey sevenim varmış. Tedavimi üstlenmek isteyenler bile oldu”

‘İKİSİ BİREBİR ANDA OLDUĞU İÇİN BİRAZ ZOR’

Karadere, “Rahim ve göğüs kanseri aslında. İlaçlara başlanıldı. İkisi tıpkı anda olduğu için biraz sıkıntı oluyor lakin halledeceğim. İnşallah. Tabibim bana korkma dedi. En berbatı rahmi alırız dedi. Göğüs olayı daha fazla soru işareti bırakan bir durum ama” dedi.