Özcan Deniz üçüncü defa dünyaevine girdi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Özcan Deniz, 2018’de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir biçimde boşanmıştı. Ayrılığın akabinde Aktan, şiddet gördüğü teziyle ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, kısa bir süre daha sonra modacı Samar Dadgar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Yaklaşık 1,5 yıldır beraberliklerini sürdüren çiftten Deniz’in, üçüncü kere evlendiği ortaya çıktı. 20 Ocak’ta sürpriz bir biçimde nikah masasına oturan ikili, sessiz sedasız dünyaevine girdi. Çiftin balayı için Dubai’yi tercih ettiği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde gazetecilerin “evlilik” sorularına “kısmet…” cevabını veren Deniz’in Zekeriyaköy’deki konutunda gerçekleşen nikahına küçük bir arkadaş kümesi da katıldı.

“İLLA NİKAH MASASINA MI OTURMAK LAZIM?” DEMİŞTİ, MERASİME KATILMADI

Özcan Deniz’in bu evliliğe karşı çıkan ve daha evvel hususla alakalı, “İstemiyorum” yorumunu yapan annesi Kadriye Deniz ise merasime katılmadı.

Deniz, geçtiğimiz aylarda, “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna şu karşılığı vermişti:

Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. Lakin illa nikah masasına mı oturmak lazım? Tahminen bu biçimde konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. Lakin istemiyorum.