OKCash Nedir? OK Ne İşe Fayda?

SessizGozler

New member
OKCash, 2014 yılı Kasım ayında piyasaya sürüldü. BlackCoin’den çatallanan merkezi olmayan, açık kaynaklı bir kripto para ünitesidir. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “OKCash nedir?” sorusuna cevap vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm hususlara değineceğiz.

OKCash nedir? OK ne işe fayda?

OKCash, Proof of Stake sistemine dönüşen hibrit bir kripto para ünitesidir. kullanması çok sıradan, verimli ve sürdürülebilirdir. Platform birçok kripto para ünitesinden daha yüksek onay oranı, yüksek sürat, düşük fiyatlara, uzun vadeli sürdürülebilen staking özelliklerine sahiptir.

Ayrıca Hybrid sistemiyle Okcash tam öngörülebilirliğe ulaşmaktadır. BTC’de madencilik üzere olmaktadır. Her blok rastgele bir gerçek PoS sistemi üzerinde zincirin adaletini ve güvenliğini daha da artıran yarı statik bir mükafata sahiptir. Ayrıyeten Objelerin İnterneti (IoT) ve her OS platformu için hazırdır.

Projenin maksadı nedir?

OK projesinin gayesi; güç dostu ve sürdürülebilir olurken kullanıcılarını güçlendirmek, müspet yeniliklerle gelişmektir. Ayrıyeten kullanıcılarına güç vermek ve kriptoyu ilerletmeye dayanak olmak için ademi merkeziyetçilik yapabilmektir. OK hareketinin misyonu bilhassa dünyayı olumlu İnovasyon’la değiştirmeye dayanak olmaktır.

yararları neler?

• Çoklu platform (Windows, Mac, Linux, Android, IoT cihazları)
  • %100 yükleme mühleti ve merkezsiz,
  • Verimlilik,
  • Dünya çapında erişilebilirlik,
  • 7/24 çalışan ağ hizmetleri,
  • İşlem suratı,
  • Düşük süreç fiyatları,
  • Devamlı büyüyen topluluk ağı.
Nasıl çalışır?

OK Coin platformu açık kaynak kodludur ve tasarımı halka açıktır. Hiç kimse Okcash’in sahibi yahut denetiminde değildir. Ayrıyeten platforma dünya çapındaki gönüllüler, farklı işletmeler, hizmetler, topluluklar, kümeler ve şahıslar tarafınca büsbütün desteklenmektedir ve herkes platforma katılabilmektedir. Okcash fiyatsız bir yazılımdır ve rastgele bir geliştirici projeye katkıda bulunabilmektedir.

OKCash nedir? OK ne işe fayda?

OK ile şu anda süreç yapılabilen borsalar; Finexbox ve Crex24’dür. Coin satın almak için ise bu evreler izlenmektedir:

Öncelikle birinci adım olarak seçtiğiniz OK listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. sonrasındasında borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir başka adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Öteki adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca OK seçin ve alım buyruğu oluşturun. Sağlam hesaplarınızda saklayın.