Pendik’te çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu eşini darbetti

KozmikRüya

New member
Geçtiğimiz pazar günü İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı Esenyalı Mahallesi’nde, M.K. ismindeki bayan çığlıklarla sokağa çıktı.

Saat 23.40 sıralarında eşiyle tartışan bayan, bundan evvelki evliliğinde dünyaya gelen B.B. isimli kızına üvey babası tarafınca cinsel tacizde bulunulmasına reaksiyon gösterdi.

Reaksiyonu üzerine sokak ortasında darbedilen hanımın, ‘Eşim çocuğumu taciz ediyor’ diye bağırması üzerine üvey baba, mahalleli tarafınca darbedildi.

Çığlıkları sokakta yankılandı

Yakındaki apartmanda oturan bayan, konutunun penceresinden olaya reaksiyon gösterdi. Yoldaki diğer bir bayan, yerdeki M.K.’ye yardım etti. Saldırıyı gerçekleştiren kişi, sonrasındasında kümenin içerisinden birinin müdahalesi ile uzaklaştırılırken, hanımın çığlığı sokakta yankılandı.

Hastaneye kaldırıldı

İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Olay yerine gelen sıhhat grupları, M.K.’yi hastaneye kaldırdı.

“Kızıma cinsel tacizde bulundu”

Darbedilen M.K. ve kızı B.B. sözleri alınmak üzere polis merkezine gdolayıldü. M.K. isimli bayanın polise verdiği tabirinde, bundan evvelki eşinden olan B.B. isimli kızına, şu anki eşi M.K.’nin cinsel tacizde bulunduğunu tez ederek bu yüzden ortalarında arbede çıktığını söylemiş olduği öğrenildi.

Geçtiğimiz yıl tacize uğradı

B.B. isimli kızın sözünde ise üvey babası M.K.’nin 2021 yaz aylarında Ankara’da yaşarken kendisine zorla cinsel tacizde bulunduğunu belirttiği, bu yüzden konutta yalnız kalmak istemediği için annesi M.K.’ye mevzuyu anlattığı öğrenildi.

Karısını ve çocuğunu darbeden üvey baba M.K., emniyetteki süreçlerin akabinde adliyeye sevk edildi. M.K., “Çocuğun Cinsel İstismarı” cürmünden isimli denetim önlemleri uygulanarak özgür bırakıldı.

“hanımın durumu perişan biçimdeydi”

Görgü şahidi Zafer Kelleş, “Kadın dışarıda bağırıyormuş. ‘Sen yaptın sen yaptın’ diye, olağan bu biçimde devam ederek aşağıya hakikat sürükleniyor. Taciz tezi var. Gençler darbediyor adamı. daha sonrasında polis gelip, alıp gdolayıyor. hanımın durumu perişan biçimdeydi.” dedi.

Yerde hengame ederlerken bayanın darbedilmesine sessiz kalmadılar

Nuri Başkurt, “Gece 23.30 ve 00.00 civarındaydı. Biz dışarıda bir gürültü duyduk. Balkonun camına çıktığımızda burada bir kalabalığı olduğu, yerde bir bayan bir erkeğin yerde yattığını birbirine vurduklarını sonrasındasında yoldan geçen beşerler da karısını dövüyor diyerekten bir bayan dövülür mü diye adamı dövmüşler. Bunun kararında bir arbede yaşanıyor. Mahallemizin insanları değiller. Biz yaklaşık 45 yıldır bu mahalledeyiz. Bireyleri tanımıyoruz.” diye konuştu.

“Yerde tekmeliyorlardı”

Handan Altay, “Camdan baktım daha sonrasında dışarıda bir gürültü var. Patırtı, bir ses bayan sesi duymadım. Yerde tekmeliyorlardı. Bayan mı erkek miydi onu bilemiyorum. daha sonradan bayan sesini duydum. Burada 10, 15 kişi vardı.” tabirlerini kullandı.