Pune'de Yol Öfkesi Davasında Kadını Yumruklayan Adam Eşiyle Birlikte Tutuklandı

KozmikRüya

New member
Olayın Habersu viral oldu

Polis, dün iki çocuğuyla scooter üzerinde seyahat eden bir kadına saldırdıkları iddiasıyla Pune'de yaşlı bir adam ve eşinin tutuklandığını bildirdi.

Yolda yaşanan bir öfke olayında, kendisine sollama için yer verilmediği için öfkelendiği iddia edilen Swapnil Kekre, kadının saçını çekti ve iki kez öyle sert bir yumruk attı ki, kadının burnundan şiddetli bir kanama başladı.

Dijital içerik üreticisi Jerlyn D'Silva'nın yaşadıklarını anlattığı Haberyu paylaşmasının ardından Swapnil Kekre hakkında dava açıldı.

Jerlyn D'Silva, iki çocuğuyla birlikte Pashan-Baner Bağlantı Yolu'nda scooter üzerinde olduğunu ve Bay Kekre'nin arabasıyla yaklaşık 2 km boyunca arkalarından hızla geldiğini iddia etti.

Arabanın önüne çıkmamak için scooter'ını yolun soluna çektiğini ancak adamın kendisini geçerek scooter'ının önünde durduğunu söyledi.

“Arabadan çok öfkeyle indi. Bana iki kez yumruk attı ve saçımı çekti. İki çocuğum vardı, onları umursamıyordu. Bu şehir ne kadar güvenli? İnsanlar neden manyaklar gibi davranıyor? Yanımda iki çocuğum vardı, kuch bhi ho sakta tha (her şey olabilirdi)… Bir kadın bana yardım etti,” dedi Bayan D'Silva, burnu ve ağzı kan içinde Haberda.

Haberler'ye konuşan Bayan D'Silva'nın amcası Vishal, olaydan sonra kendisini aradığını ve adamın kendisine “hiçbir sebep yokken” saldırdığını söylediğini aktardı.

“Bana arabadaki adamın sebepsiz yere ona saldırdığını söyledi. Scooter arabasına dokunmadı. Muhtemelen bunu sadece ne kadar güçlü olduğunu göstermek için yaptı. Adamın karısı yanındaydı ama onu durdurmaya çalışmadı. Çocuklar fiziksel olarak yaralanmamıştı ama korkmuşlardı ve çığlık atıyorlardı,” dedi.

Olay, 17 yaşında olduğu iddia edilen sarhoş bir çocuğun Pune'da Porsche'sini 24 yaşındaki iki teknisyene çarpıp onları anında öldürmesinden tam iki ay sonra gerçekleşti. Kefaletle serbest bırakıldı.

Geçtiğimiz hafta, bir politikacının 25 yaşındaki sarhoş oğlu, şehirde SUV'siyle hız yaparken bir kümes hayvanı kamyonuna çarptı ve içindeki iki kişiyi ağır yaraladı. Kaçtı ancak yakalandı ve aleyhine dava açıldı.