Shiba Inu Mucidinden Kıymetli İddialar ve Tavsiyeler!

SessizGozler

New member
Kripto para piyasaları çalkantılı bir müddetçten geçmeye devam ediyor. Kripto para yatırımcıları son birkaç gün ortasında devasa kayıplar yaşadı ve kripto piyasası son yedi günde yaklaşık yüzde 30’un üzerinde düşüş yaşıyor. Yatırımcıların birçoğu panik içerisinde ve düşüşün ne vakit sonlanacağı tam olarak bilinmiyor. Shiba Inu (SHİB) geliştiricisi, devam eden düşüş trendi sırasında, kripto para yatırımcıları için bir kadro tavsiyelerde bulunarak, kestirimleri paylaştı.

İntihar Bir Seçenek Değildir

Biroldukca yatırımcı, bilhassa Terra (LUNA) yatırım yapan beşerler, son birkaç gün ortasında yatırım ve birikimlerinin erimesini izliyor ve telafisi sıkıntı kayıplar yaşıyor. Bu gelişmelerin ışığında, şuan kripto para piyasasında kaygı, belirsizlik ve kuşkunun hakim olduğu görünüyor. Son birkaç gün ortasında, yaşadıkları devasa kayıplara dayanamadıkları için, kimi kripto para yatırımcılarının intihar ettiğine yahut intiharı düşündüklerine dair raporlar ortaya çıktı.

A personal medium post: The Semicolon Tattoo
https://t.co/dQhnw72e3I

— Shytoshi Kusama
™
(@ShytoshiKusama) May 12, 2022

Shiba Inu (SHIB)’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, kripto para piyasasındaki son gelişmelere dayanarak, piyasada şu anda yaşanan büyük düşüşten bağımsız olarak, kripto para yatırımcılarını kuvvetli kalmaya çağırıyor. Shytoshi Kusama takma ismi ile bilinen Shiba Inu baş geliştiricisi, ömründe biroldukca defa intiharı düşünmesine niye olan güç anlar yaşadığını söylemiş oldu. Lakin hayatına son vermek için yaptığı tüm teşebbüsler sonuçsuz kaldı. Shytoshi Kusama, ömrünü sonlandırmak için yaptığı tüm teşebbüslerin başarısız olmasının sebebinin, tahminen de daha büyük bir gayesi olduğunu düşünüyor ve şunları söylüyor:

Birfazlaca gece niye var olduğumu bile sorguladım ve geçmişte birkaç defa, bu dünyayı terk etmeye çalıştım. Zira dayanamayacak kadar epey acı çekiyorum. Yalnızca deneyebildim. Lakin beceremedim. İşe yaramadı. Artık, yıllar daha sonra, karşınızda bütün, odaklanmış ve size anlatacaklarımla karşınızda duruyorum. Bir gayem var. Sizin de o denli. Bu dünyadan ayrılmak o denli değil.

Shiba Inu bedel kaybetmeye devam ediyor

Shytoshi Kusama, kripto paralar için kendini öldürmenin buna değmediğini zira gelişmekte olan sanayinin her vakit var olacağını ve geçmişte olduğu üzere daha da güçleneceğini belirtti. Sıkıntı vakit içinderdan geçen yatırımcıları, işler bir sefer daha istikrara kavuşana kadar umutlarını canlı tutmaya yardımcı olmak için kripto para ünitesi alanındaki aile ve arkadaşlarıyla konuşmaya çağırdı.

sıradan manipülasyonların, size, kripto benimsenmesinin yavaşlamayacağını hatırlatmalıdır. Aslında, birden çok ülke, sanayi ve seçkin kesim tarafınca kriptonun benimsenmesinin, Kripto para ünitelerinin geleceğin olduğunu bilmemizi sağlamalı.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, son birkaç gün ortasında kripto para piyasasını sarsan büyük düşüş, Shiba Inu (SHIB)’i de etkiledi. Geçen hafta Perşembe günü 0.00002000 doların üzerinde süreç nazarann Shiba Inu, son 24 saatte yaklaşık yüzde 25’in üzerinde düştü ve bu da Shiba Inu topluluğunda daha fazla paniğe niye oldu.