Shiba Inu’da Epik Patern: SHIB İçin Bu Düzeyler Geliyor!

SessizGozler

New member
Bitcoin (BTC) 39.000 doların altına inmişken son 24 saatte Shiba Inu (SHIB) bedelinin yüzde 5’ini kaybetti. Son 7 günde ise yüzde 7 oranında düşüş yaşadı. Pekala sırada hangi düzeyler var? Grafikler neler gösteriyor?

SHIB fiyatına yönelik beklentiler ne tarafta?

Kriptokoin.com
olarak da bildirdiğimiz üzere Shiba Inu, Robinhood listelemesi haberini takiben yüzde 35 arttığında yalnızca bir hafta evvel ivme kazanmıştı. Fiyatlar bir müddetdir yatay seyrediyordu. Kısa vadeli okuma, grafiklerde düşüş eğilimi gösterdiğinden, alıcılar meme-coin’den uzak durmaya karar verdiler. Fakat Anush Samal isimli bir uzmana bakılırsa coin, bir günlük grafikte yükseliş eğilimi gösteriyor. Üstteki grafik 109. gün için daima olarak “Adam and Eve” formasyonunu gösterdi ve birebir biçimde sergilemeye devam ediyor. Bu teknik formasyon yükseliş olarak kabul edilir.

Grafiklerde oluşan iki farklı oluşum, Adem (üçgen) ve Havva (yarı daire) olarak anılır. 0.00003289 dolardan SHIB’nin bir çıkış yaşaması ve akabinde 0.00004436 doları hedeflemesi bekleniyor ve bu, mevcut fiyat düzeyinden yüzde 60’lık bir artış manasına geliyor. Uzmana bakılırsa Shiba Inu’nun bedeli daha da düşerse, en yakın dayanak çizgisi 0.00002068 dolardır.

Shiba Inu yatırımcıları artık neler yapacak?

Dengeli konsolidasyon, alıcıları bir ikilemde bıraktı. Üstteki grafikte görüldüğü üzere, satın alma gücü geçen hafta değerli ölçüde düştü. daha sonraki süreç seanslarında SHIB, mevcut fiyat düzeyini kırabilir ve bir daha sonraki fiyat tabanına düşebilir. bakılırsaceli Güç Endeksi’nde SHIB, yakında çok satım bölgesine dokunacak olan 40 işaretinin altında görüldü. Uzmana nazaran çok satım işaretine dokunulduğunda, SHIB’in fiyatı daha da düşebilir. Sermaye çıkışını belirleyen Chaikin Para Akışı, girişlerin çıkışlardan daha az olduğunu öne sürdü.

SHIB’nin fiyatları geçen haftadan bu yana 20-SMA çizgisinin altına yerleşti. Bu, satıcıların piyasa üzerinde denetim sahibi olduklarını ve fiyat momentumundan sorumlu olduklarını belirledi. Üstteki okuma, piyasadaki düşüşü de doğruladı. Öte yandan Oscillator, coin’in mevcut fiyat momentumunu öneriyor.