Süt Diyeti Nasıl Yapılır Açıklamalı Tarifli

Felaket

Member
Süt Diyeti ile hızlı ve sağlıklı zayıflayın
Fazla kilolarınızdan kurtularak yağlarınızı yok etmek için süt diyeti . Yapılan araştırmalar, sütün içerisinde kalsiyum olduğundan gün içerisinde alacağınız 400 ml süt ayda 2 ile 3 kilo yağ kaybedildiğini gösteriyor.
Sütü gün içinde almanız gereken zamanlar ise şöyle.Kan şekerinin düştüğü öğleden sonraki ara öğün ve gece uykudan önce alınacak bir bardak tarçınlı süt, yüzünüzde gülücükler açtırmaya aday. Alacağınız süt tabi ki şekersiz olacak.
İçerdiği vitaminler bakımından zengin olan sütün bildiklerimiz arasında, Kemik yapısını güçlendirmesinden tansiyon düzenine yardım etmesine kadar vücuda çok sayıda faydası var.
Tabi ki hala bilmediğimiz taraflarıda var ve onlar da yeni yeni yeni keşfediliyor. Sütün en yeni mucizevi faydası ise gün içinde tarçın kabuğu ile birlikte alacağımız 400 ml süt ile fazla kilolardan kurtulmak.
Neden tarçın kabuğu
Çünkü etkisini artırıyor.

Göbek yağlarına gün içinde 400 ml süt
Dünyaya gözlerimizi açar açmaz ilk tanıştığımız ve hayata tutunmak için vücudumuzun en temel besin maddesi olan süt şimdide estetik açıdan bize yardımcı oluyor.İçerdiği vitaminlar tam da vücudumuz için yeterli olacak doz da.
Sütün yaklaşık % 86’sı sudan oluşuyor. Süt,
Herkes tarafından bilindiği gibi ,yoğun stres, karbonhidrat alımının gerektiğinden fazla olması , protein ile kalsiyum alımının ise vücudumuz için yetersiz olması,ve tabi ki menopoz gibi durumlar da bölgesel kaynaklı kilo alımını beraberinde getirebiliyor.Kilo Verirken Nelere Dikkat Edilmeli
Kilo verirken denge şart. Bu denge de karbonhidrat , protein ve yeterli kalsiyumun alınması da var. Bunlara baktığımız zaman bu üç dengenin sütte mevcut olduğunu görüyoruz. Gün içinde yaptığımız yanlış besin seçimleri, karbonhidrat bakımından yoğun olarak beslenme tarzı gibi nedenlerlee kan şekerimizi birden düşürüp yükseltebiliyoruz.

kan şekeri ayarı
Gün içerisinde olan bu tarz dalgalanmalar vücut insülinlerimizi de etkilediği için kısa bir zaman sonra karın ve basen’de yağlanma ile birlikte kilo artışı geliyor. sonra kilo artışına, karın ve kollarda yağlanmaya yol açıyor. Şimdilerde sebze yiyerek zayıflama algısı pek rağbet görmüyor..
Çünkü proteinin çok az alındığı beslenme tarzı ,kilo vermeyi zorlaştırmasının yanında beraberinde kas – vitamin-mineral kayıpları gibi sorunlara yapıyor. Bu sebeple proteini mutlaka gün içinde almamız lazım. Kalsiyumun ise vücuttaki yağı attırıcı ,Özellikle bağırsaklar yoluyla yağların emilmeden atıldığı biliniyor.

Süt Diyeti 30 günde etkisini gösterir , ama nasıl?
Metabolizmadan kaynaklanan bir sıkıntı yoksa ,30 gün boyunca düzenli olarak gün içinde tarçın ile alacağınız 400 ml süt ile ay sonunda 2-3 kg yağ attığınızı göreceksiniz.Sütün bebeklerin büyümesindeki mucizevi etkisinin yanına ,şimdi de süt diyeti ile bizim yüzümüzü güldürecek ,bizleri aynalarla barıştıracak etkisinin keşfedilmesi ne güzel.Süt ile sağlıklı kilo vererek daha fit ol.

Tarçın ile birlikte tüketin

Yukarıda belirttiğimiz gibi tarçın etkiyi artırıyor. Açlık ile tokluk şekerlerini dengede tutuyor. Sütte laktoz intoleransı olduğundan bazı bünyelerde gaz yapar,bu tür sıkıntısı olanlar laktoz’suz süt tüketebilir,Ilık olarak alınan sütünde gaz yapmadığı bilinmektedir.Gece yatmadan evvel alacağımız tarçınlı süt sabah aç karnına uyanmamızı da önlüyor.
 
Üst