Tanınan Analist, Ralli Yapacak 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

SessizGozler

New member
Yakından takip edilen bir kripto para ünitesi analisti olan Altcoin Sherpa, Cosmos (ATOM) ve The Graph (GRT) için sıçrama yaşayacaklarını iddia ederken bir Ethereum (ETH) rakibi için potansiyel taban noktasının haritasını çıkarıyor. İşte detaylar…

Altcoin Sherpa’dan NEAR, ATOM yorumu

Altcoin Sherpa, Near Protocol’ün (NEAR) mahallî bir taban düzeyi oluşturmaya yakın olduğunu söylüyor. Analist, “Sanırım bu, burada 10 dolara kısa vadeli bir taban bulur. Mevcut bir talep alanı ve bu beraberinde hacim profilinde bir PoC (kontrol noktası)/200 günlük EMA (üstel hareketli ortalama) manasına geliyor,” sözlerini kullanıyor. NEAR Protocol, topluluk tarafınca işletilen bir bulut bilgi süreç platformu olarak tasarlanmış ve düşük süreç suratları, düşük randıman ve zayıf birlikte çalışabilirlik üzere birtakım sınırlamaları ortadan kaldırmaya çalışıyor.

Traderın listesindeki bir öteki kripto para, Cosmos’un ATOM mahallî tokenı oldu. Analist Altcoin Sherpa, ATOM’un “korkunç” göründüğünü söylüyor lakin kripto paranın değerli bir takviye alanına yaklaşırken bir “yardım rallisi” başlatacağını bekliyor. Analist, “Söylemeye gerek yok fakat birçok altcoin berbat görünüyor ve değerli düzeyleri kaybediyor. Bunların birçoğu için yakında süreksiz bir sıçrama olması gerektiğini düşünüyorum, fakat BTC istikrar kazanana kadar piyasa yapısında rastgele bir değişiklik beklemiyorum,” tabirlerini kullandı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, öncü kripto para ünitesi Bitcoin, 37.000 dolar düzeylerine inmesiyle son 2 ayın en düşük düzeylerini gördü.

The Graph için beklentiler ne tarafta?

Analistin radarındaki bir daha sonraki kripto para, Blockchain bilgilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph (GRT) oldu. GRT ayrıyeten ünlü bir web3 kripto parasıdır. Altcoin Sherpa, GRT’nin kuvvetli işaretler verdiğini ve artık yaklaşık yüzde 30’luk bir artış başlatmak için ani direncini 0.394 dolardan çıkarması gerektiğini söylüyor. Analist, bu düzeyin değiştirilmesi durumunda 0.51 doların görülebileceğini savunuyor. GRT’nin son vakit içinderda güzele gitmesinin “garip” olduğunu söylese de, süreksiz bir taban görüleceğini düşünüyor.