Teoman’dan EYT açıklaması: Bana da vurdu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre, magazin basınıyla epeyce sık sohbet etmediğini lisana getiren ve gazetecilere gülerek karşılık veren Teoman, “Aksine bence fazlaca denk geliyoruz ve konuşuyoruz fakat eskisi kadar ağır çıkmıyorum. Biraz duruldum diyebilirim. Sabah 8 üzere kalkıyorum artık. Evvelden bunlar benim yattığım saatlerdi” şeklinde konuştu.

“EYT BANA DA VURDU”

Geçtiğimiz haftalarda, “Ben yarı emekliyim” açıklamasında bulunan müzikçi, “Gündelik hayatımı hayli aksatmamaya çalışıyorum. Boş boş oturmayı, arkadaşlarımla görüşmeyi ve spor yapmayı epeyce seviyorum. Serdar Ortaç ve ben, şimdi birebir şeyleri söylemeye başladık. Herbiçimde yaş ile gelen şeyler bunlar. Emeklilik de makus herbiçimde fakat EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) bana da vurdu” diyerek, kahkaha attı.

“EMEKLİ HAYATI YAŞIYORUM”

Teoman, “Emekli ömrü yaşıyorum. Ben yarı emekliyim, yalnızca vereceğim konserleri ikiye böldüm. ömrümün hiç bir şeyinden feragat etmedim. O denli boş boş dolaşıyorum, az sinema seyrediyorum ve daha hayli kitap okuyorum. Artık ben kendime bir ‘tembellik kariyeri’ yapmayı planladım. Çok fazla çalışmak istemiyorum” formunda konuşmuştu.