Ünlü Bitcoin Balinası: O Altcoin Patlamaya Hazır!

celikci

New member
Geniş çapta takip edilen kripto para analisti Kaleo, tanınan bir altcoin projesine dikkat çekti. beraberinde bir Bitcoin balinası olduğu evvelki tweet’lerinden bilinen Kaleo’ya nazaran Lido (LDO), BTC ve ABD doları karşısında yükselmeye devam edecek. Bu niçinle analist, altcoin’in patlamaya hazır olduğunu paylaşıyor ve ralli beklentilerini aktarıyor. İşte detaylar…

Kaleo, tanınan altcoin LDO için yükselişte

Analist Kaleo, Ethereum (ETH) staking hizmeti Lido’nun (LDO) Bitcoin (BTC) ve ABD doları karşısında yükselişini sürdüreceğine inanıyor. Kripto stratejisti Kaleo, 555.100 Twitter takipçisine LDO’nun kuvvetli göründüğünü ve Bitcoin’e (LDO/BTC) karşı bir ralli için hazır göründüğünü söylemiş oldu. Analist, aşağıdaki sözleri kullandı:

Son altı yılda öğrendiğim bir şey var ise, o da gücü kaybetmemek. Fiyat keşfindilk evvel Lido’yu kaçırmamak, bir sıçrama umuduyla hala en yüksek düzeylerinden yüzde 80 kadar aşağıda olan son döngüdeki en sevdiğiniz coininizde uzun durumu tutmaya çalışmaktan epey daha güzel bir oyun üzere görünüyor.


LDO, bu ay Bitcoin’den daha uygun performans gösterdi

Ayrıca, Lido’nun USD grafiğinin de yükselişe geçtiğini söylüyor, lakin LDO’nun bu ay kral kriptonun yükseliş fiyat hareketine karşın Bitcoin’den daha güzel performans göstermeyi başardığı için etkileyici olduğunu belirtiyor. Analiste nazaran “LDO / USD grafiği misal görünüyor, fakat burada kıymetli olan şey, evvela BTC grafiğinin epeyce kuvvetli görünmesi”. Çünkü analist, BTC’de pek büyük bir yükseliş beklediğini söylüyor. Bu niçinle BTC grafiğinin kıymeti yadsınamaz.


Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Lido, Ethereum için bir likit staking tahlilidir. Lido, kullanıcıların ETH’lerini – asgarî para yatırma yahut altyapı bakımı olmadan stake etmelerine müsaade verir. Yani Lido, Ethereum 2.0 için likit bir staking hizmeti sağlayan ve kullanıcıların staking altyapısını sürdürmeden staking mükafatları kazanmalarına imkan tanıyan bir DAO’dur. Coin Lido DAO’da yönetişim haklarının verilmesi, fiyat parametrelerini ve dağıtımını yönetme, Lido node’larının eklenmesini ve kaldırılmasını yönetmek için kullanılmakta.

Lido, yılın başındaki 0,952 dolarlık düşük düzeyinden yaklaşık yüzde 170 artışla 2,56 dolardan el değiştiriyor. LDO/BTC çifti, yazı yazılırken 0.00011203 BTC’de süreç görüyor. Kaleo ayrıyeten, kral kripto varlığının 30.000 dolara gideceği varsayımını ikiye katlıyor. Analist, Grafiğine bakıldığında Kaleo, Bitcoin’in Şubat ayında 30.000 dolara ulaşacağına inanıyor. Ayrıyeten analistin paylaştığı grafikler, BTC’nin yaklaşık 35.000 dolara kadar yükseldiğini gösteriyor. Yazım sırasında, Bitcoin 23.107 dolardan el değiştiriyor.
 
Üst