Ünlü İsim, MANA Değil: Bu Metaverse Coin ile İştirak Kurdu!

SessizGozler

New member
Snoop Dogg’un metaverse atılımları devam ediyor. Bir basın açıklamasında ünlü rapçi, dijital ot çiftliklerini metaverse’e getirmek için MANA, SAND üzere ünlü metaverse coin’lerle değil; MOBLAND ile birlikte çalışacağı belirtildi.

MANA, SAND değil; MOBLAND ile paydaşlık kuruldu

Ünlülerin desteklediği “mafya konulu” metaverse’ün, “iş binaları ve arazi için fazlaca çeşitli yardımcı programlar aracılığıyla” birinci “Büyüt ve Kazan” özelliğine öncülük edeceği bildiriliyor. Ayrıyeten, ChampMedici’den gelen içeriğe ek olarak, Snoop Dogg markalı dijital ot çiftliğinin NFT’leri piyasaya sürülecek. Snoop Dogg markalı dijital ot çiftliği NFT’lerinin sonlu bir koleksiyonunun yanı sıra ünlü NFT koleksiyoncusu oğlu Cordell Broadus ChampMedici’den birtakım özel içerikler sunulacak. ChampMedici, bir açıklamada aşağıdaki tabirleri kullandı:

Babamı hayatım boyunca görüntü oyunları oynarken gördüm. Esrar ve oyun kontrolörleri onunla el ele yaşıyor, bu yüzden metaverse ve dijital otu bir ortaya getirmenin çok doğal olduğunu düşünüyorum.

MOBLAND biroldukca insanın dayanağını aldı

Twitch Kurucu Ortağı Justin Kan, Terra’dan Do Kwon, Animoca Brands ve daha bir epey kıymetli kripto figürü tarafınca desteklenen platform, iş binaları ve yerler için epey çeşitli yardımcı programlar aracılığıyla sanal dünyada “Büyüt ve Kazan (Grow to Earn)” özelliğine öncülük edecek. Snoop Dogg da mevzuya yönelik bir açıklamasında aşağıdaki sözleri kullandı:

Olay McDonald’s’ta hamburger çevirmek ise, dünyanın en güzel hamburger çeviricisi olun. Ne yaparsan yap, zanaatında ustalaşmak zorundasın. Onlarca yıldır zanaatımda ustalaşıyorum. Oğlum, birinci dijital ot çiftliklerini NFT olarak tanıtmak için MOBLAND ile işbirliğinin değerini gösterdi. Burada bir paradigma kayması yaşanıyor ve ben bunun ön saflarında olmak istiyorum.

MOBLAND’in kurucu ortağı Roy Liu ise, basın açıklamasında aşağıdaki sözleri kullandı:

NFT 1.0 ferdi karakter ve eşya ile ilgili, NFT 2.0 arazi ve gayrimenkul ile ilgili, NFT 3.0 arazi ve gayrimenkulün yanı sıra iş ve yarar ile ilgili. Metaverse ve GameFi 2.0’a dijital kenevir ve kitlesel benimsemeyi getirerek efsanevi Snoop Dogg ile öncü olmaya fazlaca hazırız.