Ünlü müzikçiden Demet Akalın’a sert kelamlar: Beni kullandı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye müsabakasıyla tanınan müzikçi Ömer Topçu, Hasret Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu Pembe Masa programına konuk oldu. Topçu programda, bir devir vokalliğini yaptığı Demet Akalın için “yaşamımdaki en büyük şanssızlığım oldu. Mesleğimi tabana sürükledi” dedi.

“EN BÜYÜK ŞANSSIZLIĞIM OLDU”

Yarışmadan çıktıktan daha sonra Akalın’ın kendisine vokallik teklifinde bulunduğunu ve bu teklifi kabul etmenin hayatındaki en büyük kusur olduğunu belirten Topçu, “Demet Akalın benim hayatımdaki en büyük şanssızlığım oldu Keşke tek başıma bir şeyler yapsaydım. Onunla proje yapmak benim mesleğimi tabana sürükledi. 6 yıl bir arada çalıştık ve ona hayli alıştım. Bir de o kendine bağlar insanı. Kocaman bir kırgınlık var kalbimde. O kırılmadı, ben kırıldım. Artık çıkıp ‘Merve Özbey benim vokalimdi’ diyerek övünüyor lakin sen ona bir şey yapmadın ki. Senin yanında senelerca çalıştı, bir gün Fazilet Kınay gelerek onu aldı. Oburunun başardığı işle övünüyorsun. Daima kendisini ön planda tuttu beni kullandı” sözlerini kullandı.

Odatv.com