Validity Nedir? VAL Ne İşe Fayda?

SessizGozler

New member
Validity platformu Blockchain teknolojisi, muteber data doğrulama ve doğrulamalar için kuvvetli ve yeni bir protokol imkanı sunmaktadır. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “Validity nedir?” sorusuna cevap vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm mevzulara değineceğiz.

Validity nedir? VAL ne işe fayda?

BTC, finansal süreçlerin geçmişini ve gerçekliğini doğrulamak için merkezi olmayan bir sistem oluşturmaktadır. Bu sayede teknolojiyi tanınan hale getirmektedir. Ayrıyeten Blockchain etrafındaki daha sonraki gelişmelerin çoğunluğu başka data doğrulama çeşitlerine fazlaca az dikkat eder. Finansal sistemlerin farklı uygulamalarına odaklanmaya da devam etmektedir.

Projenin gayesi nedir?

Validity projesi, finansal ve finansal olmayan data doğrulama çeşitlerini geliştirmek ve bu fonksiyonları teknik olmayan tüketiciye sunmak emeliyle kuruldu. Projedeki emel kullanıcılara kimlik idaresi, oylama ve bilgi doğrulama araçları dahil (fakat bunlarla hudutlu olmamak üzere) birfazlaca farklı Blockchain tabanlı fonksiyonlara erişim sağlayan ve güçlendiren sezgisel bir orta yüzdür.

Nasıl çalışır?

Platform, güvenliği, üretkenliği ve kurumsal şeffaflığı artıran hizmetler sunar. Bunun için de değiştirilen bir PoS yardımcı programı Token’ini kullanır. bununla birlikte merkezi olmayan bir Blockchain hizmet sağlayıcısıdır. İnovasyonun günümüzün karmaşık ortamında gelişmesine müsaade vermek için İnternet’in eksik olduğu güvenliğini destekleyen, merkeziyetsiz hizmetler oluşturmaktadır.

Günümüzde düzmece içerik, spam ve botları gerçek insanlardan ayırt etmek sıkıntı olabilmektedir. VAL Coin, kullanıcıların online etkileşimlerde bulunurken kendilerini olumlu tanımlayabilmek için kriptografik ispatları kullanabilecekleri bir platform sağlamaktadır.

Validity kullanıcıları için artan Blockchain inançlı fonksiyonları içinde kriptografik olarak yönetilen; kimlikler, oylama, evrak imzaları ve sahiplik ispatı, NFT’ler, sanallaştırılan dünyalar ve değişmez metin notları bulunmaktadır.

Validity nedir? VAL nasıl satın alınır?

VAL ile şu anda süreç yapılabilen borsalar; Upbit, Finexbox, Bittrex, AEX ve Crex24’tür. Coin satın almak için ise bu basamaklar izlenmektedir:

Öncelikle birinci adım olarak seçtiğiniz VAL listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. çabucak sonrasında borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir başka adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Öbür adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca VAL seçin ve alım buyruğu oluşturun. Emniyetli hesaplarınızda saklayın.